הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מנהל תפעול שלם לא מצליח לטפל בפחי האשפה הגולשים

תושבי העיר אשדוד משלמים ארנונה יקרה מאוד ועדיין עושה רושם, שנושא פחי האשפה הגולשים בעיר לא באמת מעניין איש בעיריית אשדוד. היכן שמעון כצנלסון הממונה על מנהל התפעול?

השגרה חזרה ועמה האשפה הגולשת בפחים בעיר?

פעיל הציבור המוכר שמוליק דואק סיים את יום עבודתו אתמול (שלישי) במספרה החברתית בבעלותו ונדהם לגלות, כי סביבת פחי האשפה במרכזון רובע ב׳ פשוט מזוהמת, עם ריחות נוראיים ומחזה מחריד שמתאים יותר למדינות עולם שלישי ובוודאי לא לעיר כמו אשדוד.

הסוחרים בשוק ב׳ כבר איבדו את התקווה שמישהו בעיריית אשדוד ישפץ את המקום או יסייע בהנגשתו לציבור הרחב. השלטים המבשרים על שיפוץ ״קרוב״ מוחלפים מעת לעת והאמת שלאחרונה, השלט הדהוי נותר במקומו אפילו מבלי שיוחלף בחדש.

לאחר חודשיים מאתגרים מאוד בעבור הסוחרים, השגרה שחוזרת אט, אט הפיחה בלבם תקווה, שיצליחו לשרוד את התקופה הקשה. על אף ההצהרות של ראש העיר, כי יסייע לעסקים בעיר ראינו, שביום שישי בית קפה שרק פתח את שעריו וניסה לפעול בהתאם להנחיות, לאחר שבמשך יותר מחודשיים נשאר סגור, קיבל ״עזרה״ מהעריייה בדמות קנס של 730 ש״ח. בעניין שוק ב׳, חלק בלתי נפרד מהחזות של השוק היא פחי האשפה אשר פינויים נמצא באחריות עיריית אשדוד.

אם כך, מדוע הפחים נראים כמו שהם נראים? ולמי הפתרונות? האם במנהל התפעול איבדו את היכולת לטפל בפחי האשפה?

צילומים באדיבות שמוליק דואק.

6 תגובות

 1. אל דאגה…ליד הבית של לסרי וכנפו הפחים לא נראים ככה…

 2. נמאס שכל המכרזים זה רק קבלנים בדואים בגלל זה הכל נראה ככה גם הגינות גם עבודות שלא מסתיימות וגם זה
  הגיע הזמן לבדוק לעומק האם יש כאן אינטרסים לא כשרים ומדוע לא מקדמים בתקןפה זו מכרזים של ישראלים שמאוד זקוקים לזה

 3. אם אין טיסות ותיירי העיריה לא מטיילים כהרגלם ואין תיירות פנים מדוע בכסף הזה לא מפתחים את המקומות שזקוקים לכך בעיר למה התושבים מסתפקים במועט פני הפיתוח צריכים להיות לעתיד ולא כעיירה נידחת המתרגשת מכביש חדש. הבעיה שגם כבישים גינות מדרכות לא מפתחים היכן שחסר . יש רק פחונים וחול. שדרות בן עמי מהרצל לים כל שדרות בן גוריון בני ברית דרום הכניסה הצפונית של העיר למה למה הכל נראה מוזנח ואתם התושבים מקבלים את זה
  זה מגיע לנו זה מהכספים שלנו תדרשו את זה כולם די לשחיתות

 4. הדג מסריח מהראש
  קצנלסון עסוק בליבגוד באנשים ולדאוג למקורבים מחוץ לעיר להכניס לעבוד לערייה.
  ראש המנהל עסוק בללקק לראש העיר ולקצנלסון וללכת לברכה באזור ח כל בוקר אחריי זה עייף מידי לעבודה.
  יש מנהל אגף מיקי אסולין ומנהל מחלקה וצביקה שלא עושים כלום ולא מעניין אותם עסוקים בתכחים במקום לעבוד .מלקקים למנכ"ל לכן הקבלנים עושים מה שבא להם הזבל נערם בעיר יש דברים יותר גרועים בניקיון ובזבל בעיר .כדאיי קצת להסתובב והתמונות שימצאו יראו זוועה רובע ב זה סוג ז של אשדוד ולאף אחד לא אכפת ויש עוד מקומות בעיר.
  מחלקת התברואה מקדישה מאמצים ברובעים י ויג וטו שם אוכלוסיה של קצנלסון שדואג להם. יש לו קולות מים אשדודים תתעוררו. העיר על הפנים .

 5. מזל שיש את אשדוד היום כי כל שאר המקומונים שותקים וגרוע מיזה הם הדוברים של העיריה במקום לעשות את העבודה שלהם כעיתונות ולדאוג לנו התושבים בעיר. הכל מסריח בעיר הזאת ורק באשדוד היום קוראים את מה שכולנו רואים, שומעים, מרגישים ומריחים. אצל כל היתר הכל ורוד אלא אם השלטון רוצה לקדם משהו כמו בניה לגובה ובתי מלון ואז הם יכתבו שהעיר צפופה וחייבים לבנות לגובה ושאין תיירים כי אין בתי מלון וכאלה דברים. בקיצור אני קורא רק אשדוד היום כי כל היתר שקרנים וחלק מהקומבינה

 6. צילמנו בעבר ברחבי העיר כאשר הכל מטונף.
  אין חדש תחת השמש.
  ציינו שראש מינהל תפעול מבוגר שחוק בן 65 בעל פנסיה צבאית "שמנה" ועלות שכר עיריה של כ-50000 שח.
  האיש מדושן היטב ממשכורותיו וממרומי האליטה וממרומי הבנין של העיריה קשה לאיש לרדת לשטח ולבדוק.
  זאת התוצאה.
  עיר לא נקיה.
  לא אוספת אשפה כראוי כאשר בראש המערכת יושב תרתי משמע איש עייף, שחוק, מבוגר, לא מתאים לתפקידו, בלי יכולות מעבר ליכולות הורבליות (לדבר ) של האיש..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.