מנהל בית ספר ומורה לספרות ניהלו רומן ויצאו כל סופ"ש שלישי לצימר "לבדוק מבחנים"

תלמיד מאוהב הוא שחשף את הרומן והפיץ אותו בקבוצת הווטצאפ של הכיתה. מכאן הדרמה בעיצומה

אחד מבתי הספר התיכוניים בצפון בסערה גדולה. תלמיד שהתאהב במורה בת 31 חשף את הרומן שלה עם המנהל. עכשיו מנסים פרקליטי שני הצדדים להגיע להבנות בטרם הדבר יגרום לסילוקם של השניים ממערכת החינוך.

תחילתו של הסיפור לפני כשנתיים. מורה לספרות, נשואה ואם לילד, "גרמה" לאחד התלמידים שלה להתאהב בה. לדבריה, לא היה ביניהם קשר רומנטי. התלמיד המאוהב לא הרפה והמשיך לחזר אחרי המורה לספרות שהוגדרה בבית הספר "כחתיכה של חדר המורים".

באמצעות עורכת הדין שרין סולן גוללה המורה את הסיפור בתצהיר שיוגש לבית המשפט. מהתצהיר עולה  בין היתר כי מנהל בית הספר, גבר תחילת שנות השישים לחייו נשוי ואב לשלושה, חיזר אחרי המורה בצורה "חולנית" לדבריה, ובסופו של דבר היא נכנעה. "נוצר ביננו קשר שתחילה עסק במפגשים בחדרו ובחדר המורים וגלש למפגשים חודשיים בצימר בצפון שם 'בדקנו מבחנים יחד' ", סיפרה לעורכת הדין סולן.

ההפתעה היתה כשהתלמיד המאוהב חשף את השניים יחד בצימר. עם המידע הזה הוא ניסה לסחוט את המורה והפיץ את דבר הקשר ביניהם בקבוצת הווטצאפ של כמה חברים מהכיתה. השמועות בבית הספר פשטו, מה שגרם בסופו של דבר למורה לעזוב את בית הספר, כל זאת בהמלצת עו"ד סולן. עם זאת, המורה לא ויתרה על הרצון שלה לקבל פיצוי. במכתב דרישה אותו העבירה למנהל היא דרשה מיליון וחצי שקלים פיצויים.

האישה ביקשה מעורכת הדין לדרוש את הפיצוי מחוץ לכותלי בית המשפט בהסכמה. אם יסרב המנהל תאלץ האישה לפנות לבית המשפט ותטען כי "עזיבת המקצוע בגלל האירוע הסבה לה נזק מידי ונזק עתידי המוערך בסכום הנדרש". כמו כן, היא מבקשת ליידע את אשתו של המנהל באירועים הללו..

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים