דף הבית > פוליטיקה > ממשיכים בכל הכוח: הערב בשעה 19:00 הפגנת מחאה בבניין העירייה

ממשיכים בכל הכוח: הערב בשעה 19:00 הפגנת מחאה בבניין העירייה

אם חשבנו שמחאת התושבים שככה והפסיקה לסעור, הרי שטעינו בגדול. מדיניותו הלא ברורה של ראש העיר, בתוספת סגירותו אל מול תושבי העיר, הובילה להפגנה נוספת הערב (מוצ"ש), בשעה 19:00, בבניין העירייה.

שאלנו את מובילי המחאה לפשר ההפגנה הערב והם הסבירו כך בלשונם:

"התושבים מודאגים ולא מבינים את הגרסה המתגלגלת של ראש העיר, שנראה שמנסה לשרוד פוליטית עד לבחירות ואז להחזיר את מדיניות האכיפה שוב.
בהתחלה, הוא כתב לנו בפייסבוק, שהוא חייב לאכוף את חוק המרכולים, אח"כ כתב לנו שיש חוק עזר עירוני וגם אותו חייב לאכוף, אח"כ כתב לנו שניתן פסק דין (לפני שנתיים!!!) שמחייב את העירייה להפעיל מדיניות אכיפה שוויונית ולכן חייב לחלק דוחות, ובסוף כתב לנו שעובד על מתווה שלום.

אז מה קרה פתאום ? מה השתנה?
ראש העיר התראיין בטוויטר, שעשה מבצע לשלושה שבועות כדי לאכוף באופן שוויוני ועכשיו נגמרו הדוחות. אז התושבים שואלים: אז עכשיו לא חייב לקיים את פסק הדין או את חוק המרכולים או את חוק העזר העירוני?
ראש העיר אמר, שכעת אפשר לפתוח עסקים אם הם לא בסמוך לבתי כנסת. אז מה נולד קודם? הביצה או התרנגולת?
גם ״במתחם רביבו״ (סטאר סנטר, ת.א) יש בית כנסת ולכאורה אמר שאפשר לפתוח שם בשבת. בנוסף, החוק מתיר לפתוח תרבות חינוך וספורט בשבת ואת זה ראש העיר לא מבצע.

אז עד שלא תהיה מדיניות ברורה לגבי הפסקת דוחות בשבת, ולגבי פתיחת מוסדות תרבות חינוך וספורט בשבת -תושבי העיר ימשיכו במאבק.
ראש העיר קורץ לחרדים עד לבחירות והציבור החילוני/ מסורתי / דתי לא קונה את זה".

 

הציבור מוזמן להשתתף בהפגנה הערב!

בדוק גם...

די למקרי הטביעות בחוף המצודה|הפתרון היצירתי, שהעניקה עיריית אשדוד לאחר מקרה הטביעה השבוע

בשנים האחרונות, אירעו מספר מקרי טביעה אשר הסתיימו במוות, בחוף המצודה באשדוד. האחרון שבהם, אירע …

שינוי גודל גופנים