הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מכתב הוקרת תודה ליחידת מי שפיר בבית החולים הציבורי אסותא

יחידת מי שפיר בבית החולים הציבורי אסותא באשדוד עושה חייל בראשותו של ד״ר ראובן משיח והצוות הרפואי בכללותו| הוקרת תודה

במסגרת המדור ״פניות למערכת״, הגיע מכתב למערכת ״אשדוד היום״ של תושבת העיר אשר עברה בבית החולים אסותא בדיקת מי שפיר, תחת ידיו הבטוחות של ד״ר ראובן משיח והצוות הרפואי במחלקה.

להלן המכתב שהגיע למערכת הבוקר:

מכתב הערכה והוקרה לצוות הרפואי של בית החולים אסותא, מחלקת מי שפיר

שלום,

בדיקת מי שפיר ידועה כבדיקה אשר נשים רבות חוששות ממנה, בעיקר בשל הסיכונים הכרוכים בה. רוויית אכזבות מרופאים וכן שירות הניתן במרפאות השונות, התקשרתי לקבוע תור לבדיקה, כאשר דחיפות התור הייתה מיידית. במוקד הבטיחו שיחזרו אליי ולי לא נותר אלא להשאיר את הטלפון, כאשר האמונה שאכן יחזרו, לא הייתה גבוהה. מספר שעות לאחר מכן, אכן התקשרה דורין אוחנה המקסימה. על אף הדחיפות, דורין פעלה ללא לאות על מנת לסדר לי את התור המבוקש וכן הכל במקצועיות, בנועם ובשירות יוצא מגדר הרגיל. הגעתי לבית החולים אסותא לבצע את הבדיקה אולי הקשה ביותר במהלך כל ההיריון, כאשר סמכתי בלב שלם על הצוות הרפואי. קודם הבדיקה, הגעתי לייעוץ גנטי, כמתחייב לפני בדיקת מי שפיר. את פניי קיבלה ד״ר מיאורה ליניאל, רופאה מקצועית, יפה מבחוץ (היה קל להבחין גם מבעד למסיכה) ולאחר שישבנו, ראיתי עד כמה היא יפה גם מבפנים. ד״ר ליניאל הסבירה במקצועיות על תהליך הבדיקה וכן על ההכנות שיש לבצע טרום הבדיקה, למען הצלחה מירבית. ד״ר ליניאל לא פסחה על הסברים מפורטים אשר הוסיפו רוגע ובטחון בה ובאנשי הצוות הרפואי ועל כך תודתי הגדולה לה.

יום לאחר מכן, בבוקר הבדיקה, בשל סיבות אישיות הגעתי לבד לבצע את הבדיקה אך לא הרגשתי לבד ולו לרגע אחד. צוות האחיות מאיה ליברטי וכן אירן שמיס, עטפו אותי בחום ובאהבה, כך שתחושת הביחד העניקה בטחון נוסף בטרם הבדיקה וגם בתוכה. את היד החזיקה לי האחות מאיה ליברטי, אשר הצטיינה באנושיות ובמילים מרגיעות הנחוצות הן להצלחת הבדיקה והן לכך שהיא תכאב פחות ואכן כך היה. בחדר הבדיקה נכחו ד״ר ראובן משיח, האחות מאיה ליברטי וכן הטכנאית לורן טרמין. שלושתם פעלו במקצועיות רבה והבדיקה עברה בנעימים.

את ד״ר ראובן משיח, פגשתי מספר דקות לפני הבדיקה, החיוך שלו חדר מעבר למסיכה אשר כיסתה את מרבית פניו וכבר הרגשתי שאני בידיים הנכונות. ד״ר משיח לא פסח על שום הסבר או הדרכה וגם תוך כדי הבדיקה, הסביר ברוך מה הוא עתיד לבצע וכן הנחיות ספציפיות (כמו להשתדל להשאיר את הבטן רפוייה ככל הניתן). הפלא ופלא, הבדיקה הסתיימה עוד בטרם הספיקותי לחוש כאב כלשהו ואין לי ספק כי לא מדובר רק במזלי הטוב אלא בהכנות הראויות שנעשו, בהסברים ובאנרגיות המצוינות שהיו בחדר הבדיקה. המקצועיות ניכרה בכל צעד ושעל ועל כך תודתי הגדולה ומכל הלב.

אשרינו שזכינו לבית חולים בעירנו וכן לצוות רפואי מוביל ומסביר פנים.

עותקים:

יו״ר אסותא, פרופ׳ שוקי שמר

מנכ״ל בית החולים אסותא, ד״ר ארז ברנבויים

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

תגובה אחת

  1. לדר רובי שלום! אתה גאווה ! ברוך תיהיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.