מכרזים פנימיים לקידום בעיריית אשדוד – כמה זה עולה לנו?

עונת המלפפונים ככל הנראה החלה בעיריית אשדוד. שנת הבחירות תכנס באופן רשמי בסוף נובמבר. לאחרונה, הוחלט בעיריית אשדוד לקדם את העובדים ולהעניק תקנים בכירים לחלקם.

כל עובד טוב זכאי לקידום, בבוא העת, ובסך הכל המחשבה היא, כי אם לעובד יהיה טוב, אזי בסופו של דבר, הדבר יקרין על השירות אותו הוא יעניק לתושבי העיר וכך ייטב לכולם. מחשבה נבונה, טובה וצודקת.

מכרז פנימי היוצא במקום עבודה כלשהו ובטח בעירייה, חייב להיות פתוח לכלל העובדים העומדים בקריטריונים שהוצגו, באופן שווה וללא כל אפליה. ממידע שהתקבל במערכת "אשדוד היום", היו שטענו, כי לדעתם הם יודעים מראש למי "תפורים", לכאורה, מכרזים אלו. האמנם? אנחנו רוצים להאמין, כי מכרז שיוצא לדרך הוא פתוח לכולם והעובד הטוב והראוי ביותר יזכה לקבל את הקידום.

האם מי מהגורמים החליט "לצ'פר" מקורב זה או אחר שלו? או שמא העובדה, שעובד או עובדת הקרובים לגורמים בכירים בעירייה – אסור שתמנע את קידומו/ה?

בכל אופן, אנחנו שומרים על אופטימיות ורוצים להאמין, כי המכרזים אכן פתוחים לכולם באופן שווה כחוק.

אילו מכרזים נמצאים על הפרק?

מכרז פנימי לתפקיד סגן מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד – תפקיד חשוב ורגיש. בדרישות לתפקיד הסתפקו ב: "12 שנות לימוד ותעודת בגרות מלאה, רצוי תואר אקדמי" – המשמעות היא, שיכול להבחר אדם גם ללא תואר אקדמי לתפקיד בעל חשיבות גבוהה בעירייה בתחום החינוך המיוחד. לא פחות.

מכרז פנימי לתפקיד מנהלת מדור תקציבים, רכש ולוגיסטיקה במחלקת גני הילדים – כאן תנאי ההשכלה כוללים 12 שנות לימוד עם יתרון לתעודת בגרות.

נאחל הצלחה לכל המתמודדים !

 

 

אולי תתעניין ב...

שוב תאונת דרכים על שדרות הרצל

שדרות הרצל הפך לכביש דמעם מאז יצא פרוייקט רי ווי לדרך לפני כשנתיים מאז החלו …

שינוי גודל גופנים