הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מיכאל אזולאי שואל: מי בעל האינטרס שמממן את הלביאות?| טור דעה

מיכאל אזולאי, תושב העיר, מהנדס במקצועו ובעל עבר פוליטי עשיר בעיר אחרת וברמה הארצית, כתב ל'אשדוד היום' טור דעה בעניין הבחירות הקרובות ושואל שאלות נוקבות ומעניינות.

להלן הטור:

שלום לגבירותיי ה"לביאות",

אני פונה אל תנועת "הלביאות" באשדוד ואני שואל,למה אתן כתנועה של נשים שרצה למועצת העיר ולא לראשות העיר למה אתן לא תומכות לראשות העיר באישה?

אני כמו רבים באשדוד סבורים שגב' הלן גלבר מועמדת ראויה מאוד, שהוכיחה לאורך שנים שהיא נבחרת ציבור למופת וראויה להוביל עיר.

תושבי אשדוד ואתן "הלביאות" בראשם, צריכים להעריך את הלן גלבר על מאבק הירואי משך שנים רבות למען תושבי אשדוד, איכות חייהם ורווחתם. הלן עשתה זאת כחברת מועצת עיר וכראש ועדת הביקורת והיא עשתה זאת כלביאה אמיתית בפועל , לביאה עם קבלות לרוב ובאופן מזהיר…

צריך להעריך אותה על אומץ ליבה ועל מלחמתה הנחושה בכוחות גדולים מאוד שעניינם לבנות עוד ועוד, בנייה פרועה ללא איזון ,איפה שבא, לא מתוך ראיה כוללת , לא מתוך תכנון כולל, ובוודאי שלא לטובת העיר ולא רק.

הלן גלבר עמדה לרוב בודדה כמעט מול גורמים רבי עוצמה שרוצים לבנות איפה שרק אפשר עוד ועוד מגדלים (שממילא לא נועדו לזוגות צעירים), בניה חסרת רסן עד כדי גרימת מחנק תחבורתי ופגיעה חמורה באיכות החיים בעיר.

צריך להעריך אותה על מלחמה עיקשת לאורך שנים נגד בניית מאות ואלפי יחידות דיור חדשות על שטחי ציבור, ועל שטחים שנועדו לרווחת הציבור ,

הלן גלבר נאבקה בכל כוחה נגד קיפוח תושבים ובפרט את החלשים, נגד נקיטת צעדים לא שוויוניים , נגד העדפת מגזר על מגזר, נגד השתלטות האינטרסים ואינטרסנטים על המשאבים הציבוריים.

לכן תמוה מאוד שאתן כ"לביאות "(שאמנם לא הוכחתן עדיין את עצמכן בפועל בגו'נגל הפוליטי שהוא עולם אחר לגמרי ושונה תכלית שינוי מהעולם שאתן מכירות ), תמוה מאוד שדווקא אתן לא מתייצבות בראש החץ אחרי אישה ראויה שרצה לראשות העיר???

הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכן כתנועת נשים "לביאות" הוא להגביר את סיכוייה של אישה ראויה להיות ראשת עיר ולכשתבחר, אזי גם מי מיכן שתיבחרנה למועצת העיר תוכלנה לשנות…

סלחו לי אבל אם אתן מכריזות מעל כל במה שצריך יותר נשים במועצת העיר… אני שואל למה שלא תתמכו באותה התלהבות גם באישה ראויה נחושה וחזקה להיות ראשת עיר???

צר לי גבירותי ה"לביאות" אבל משהו פה לא נראה לי, לא הגיוני, ולא מסתדר אלא אם כן השמועה שפלוני עשיר מאוד , בעל אינטרסים רבים באשדוד ומקורב מאוד לראש העיר, תומך בכן כספית??? אני מאוד מאוד מקווה בשבילכן שלא…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.