מיון ילדים באסותא זכה באות הצטיינות

אסותא אשדוד: המרכז לרפואה דחופה בילדים זכה כמצטיין מודל התמרוץ של משרד הבריאות 2018

בית החולים אסותא אשדוד גאה לבשר כי המרכז לרפואה דחופה בילדים, זכה כמצטיין מודל התמרוץ של משרד הבריאות בקרב בתי חולים בגודל בינוני (עד 24,000 פניות בשנה). רכיבי המודל כללו: קיצור זמן ההמתנה עד להחלטה על אשפוז, נוכחות צוות מטפל בכיר ואיכות הטיפול. מדובר בהישג יוצא מהכלל לבית חולים שפועל כשנה בלבד.
לדברי ד"ר הגר גור סופרמן מנהלת מלר"ד ילדים, ״ההישג המשמח הוא תוצאה של עבודה יום יומית ומסורה של צוות מופלא. תוצאה כזו לא נולדת סתם כך. אנחנו עובדים לילות כימים, במקצועיות , בחמלה, באנושיות, בהשקעה. יש לנו צוות נהדר של רופאים בכירים, מתמחות ומתמחים, אחים ואחיות וכח עזר. אנחנו לא נחים על זרי הדפנה לרגע. זמן החגיגות הוא קצר, ועם השמחה והגאווה בלב, אנחנו עסוקים, גם כרגע בילדים המגיעים אלינו, עם הפנים לעוד שנה של טיפול מסור״.
ד"ר יוני ישעיהו, מנהל מערך הילדים מוסיף, "לאחר יותר משנה של עבודה מאומצת של הצוות כולו, זו בשורה משמחת לנו, אנשי מערך הילדים באסותא אשדוד, ויותר מכך, לתושבי העיר והסביבה, שבית החולים בעירם נמצא במקום הראשון מבחינת מלר"ד ילדים. ההישג משקף תחושת שליחות גדולה מאוד של המערך כולו. מרגש להעניק רפואה ברמה כזו לתושבי אשדוד״.

אולי תתעניין ב...

חגיגות פורים: הילדים המתינו, סטטיק ובן-אל איחרו להגיע

אירועי השיא של חג הפורים נערכו היום (שישי) בפארק אשדוד-ים ובהשתתפות אלפי תושבי העיר. מי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים