'מחזירים את אשדוד לאשדודים' מאחדים כוחות עם שמעון כצנלסון

'מחזירים את אשדוד לאשדודים – סיון מרילי, עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז וגיא סער – החליטו לאחד כוחות ביחד עם שמעון כצנלסון, המועמד לראשות העיר. עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז תזכה למקום ברשימתו של כצנלסון.

בפוסט, אשר העלו היום (שישי) בעמוד הפייסבוק כתבו כך:

כולנו הרגשנו שאם לא נעשה מעשה שירעיד את בניין העירייה, יקחו לנו את העיר בין הידיים.
עדיין לא הבנו לאן זה יוביל, היו שאמרו לנו לא להתאמץ, אך ידענו שצריך קול ברור, חזק עם גב ציבורי גדול.
הצלחנו להוציא אלפי אנשים לרחובות שהגיעו לזעוק את הכאב שאיחד אותנו תחת אותה מטריה במשך שבועות ארוכים. ואז ראש העיר התקפל ותירץ בהסברים סותרים את הסיבות לכך. כולנו יודעים שזה בזכות העמידה האיתנה שלנו מול המדיניות הפוגענית של ראש העיר. הביחד שלנו ניפץ את קירות האטימות שנתקלנו בהם.
לרגע לא בחרנו לנטוש ולחזל"ש, כי הבנו מה יקרה אחרי הבחירות, שהתוצאה שהשגנו היא יפה אך זמנית בלבד.
זה היה ברור שעל מנת לשמר את התוצאה שהשגנו ולהוביל לשינוי אמיתי נוכל לעשות זאת מתוך המועצה. שקלנו להתמודד ברשימה עצמאית תוך הבנה שהיעוד שלנו הוא בין היתר להוביל לאיחוד בין המתמודדים לראשות העיר תוך העמדת סקר שיוביל למתמודד אחד בלבד מול ראש העיר המכהן, ולהוביל מהלך של איחוד בין רשימות קטנות על מנת לא לפלג ולאבד קולות.
הצענו שיטה מצוינת שתמקסם את אחוז ההצבעה במידה ונתאחד תחתיה. לצערנו הרב, חומות האגואים שנתקלנו בהם היו חזקים מכל רצון אמיתי לראות את טובת העיר והתושבים לפניהן, וידענו שלא ניקח חלק בדבר הזה.
כשהגיעה הפניה של שמעון כצנלסון החלטנו לממש את עקרון האיחוד שהובלנו ולא לאבד את הקולות שלנו אלא לחזק רשימה גדולה שחופפת עם האג'נדה שלנו.
קבלנו התחייבות לסקר עם כל המתמודדים כתנאי להצטרפות שלנו. בנוסף, וידאנו שהראייה של "חיה ותן לחיות" בעיר שבה מתקיימת רב תרבותיות תוך הכלה וקבלה של מגוון האוכלוסיות #ללא #כפייה מכל צד #וללא #פגיעה #בחופש #הפרט #במרחב #הציבורי משותפת לשנינו ושמחנו שזה אכן כך.
סוגיות נוספות נידונו כמו מקומות בילוי לצעירים, מוסדות תרבות אשר יהיו פתוחים בסופי שבוע.
כן, ביטול פרויקט רובע ט"ו, פארק בן גוריון ושימור שטחים ציבוריים, החזרת האוכלוסייה הצעירה לעיר באמצעות קידום מקומות תעסוקה והיי-טק, וכן בניית מתחמי דיור מוזלים ומתן דגש על פיתוח הרובעים הותיקים.
שמעון רואה חשיבות רבה בקידום והעצמת נשים ואנחנו נפעל לטובת תקצוב ראוי ועידוד שוויוניות בייצוג במועצה, בוועדות ודירקטוריונים.
אנחנו רואים חשיבות רבה בקידום הספורט, גם המקצועי וגם העממי. הספורט פונה לכלל האוכלוסייה בעיר ונשאף להיות בלב העשייה בתחום זה!

מאסנו בשיטה הישנה והגענו על מנת לעשות את השינוי הנדרש ולרענן את שורות המועצה מבפנים.
עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז תייצג אותנו ברשימה של "אשדוד ביחד".
"מחזירים את אשדוד" תשמור על אופיה וציביונה ותקדם את החיבור החזק שלנו מתחילת המחאה ככח שיודע לעבוד בצוות ולהביא תוצאות ועשייה אמיתית בשטח!

ב – 30.10 מחזירים את "אשדוד ביחד" עם שמעון כצנלסון!

תודה לכל מי שתמך בנו וימשיך לתמוך בנו!
ביחד מובילים לניצחון!

#אשדוד #בחירות

 

אולי תתעניין ב...

שלושה פצועים בתאונה בין אוטובוס לרכב פרטי

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב יצחק הנשיא פינת הרב לוין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים