הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מזעזע: נוסע נתלה על האוטובוס והנהג המשיך בנסיעתו

נהג אוטובוס של חברת ״אפיקים״ תועד אתמול (מוצ״ש), כאשר הוא ממשיך בנסיעה על אף שאחד הממתינים בתחנה נתלה על האוטובוס וצעק שיעצור

נוסעי חברת ״אפיקים״ בקו 350 המתינו , ככל הנראה, זמן רב לבואו של האוטובוס וכאשר הגיע, ביקשו שיעצור. משהבינו חלק מהנוסעים, כי אין בכוונת הנהג לעצור, מסיבותיו שלו, החליטו להפציר בו ולעמוד בדרכו. התנהגותם לא גרמה לנהג לעצור והוא המשיך בנסיעתו עד כדי סיכון חייהם של הנמצאים מחוץ לאוטובוס. האוטובוס תועד על ידי שיר אבבה.

2 תגובות

  1. מקס מקסים דדון

    לפתוח את השבוע ואת בוקר יום א' בקריאה על אירועים כאלה מצערים 'כתאונות דרכים וסיכון חיי אדם' ע"י אוטובוס שלא ברור מדוע לא עצר בתחנה? לא מעט אנשים חיכו לבואו קראו,צעקו, הנהג פשוט המשיך לנסוע הגם שאחד מהם נעמד בחזית ונתלה על האוטובוס כי הנהג לא עצר למרות שראה את האדם תלוי בחזית וסיכן את חייו,זה הזוי ובלתי נתפס ! ועדיין לא ברור לי מה היו כוונותיו של הנהג? מדוע לא עצר בתחנה? וסיכן חיי אדם!?

  2. מקס מקסים דדון

    בהמשך לתגובתי הקודמת: מקווה שנהג האוטובוס יתן את הדין על התנהגותו הבלתי הולמת 'בלשון המעטה' כמובן, יספק הסבר ראוי על אי עצירה בתחנה, בה המתינו לא מעט אנשים שס"ה רצו להגיע למחוז חפצם כל אחד ליעדו,באמת שזה מרגיז לחכות זמן מה והאוטו' לא עוצר וממשיך לנסוע כאילו 'אין תחנה'? בעוד שרק לפני כשבוע+ הצהירו בעירייה על פתיחת נתיבי תחבורה ציבורית מיוחדים והוספת תחנות המתנה משוכללות, אם כן מה הועילו 'חכמים בתקנתם' !? ולמי הפתרונים, אם בכלל !?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.