מזל משמיים: שמעון כצנלסון זכה במכונית חדשה במסגרת מנוי מפעל הפיס שברשותו

יו”ר מפעל הפיס לשעבר וסגן ראש העיר בהווה שמעון כצנלסון זכה במכונית הפרס של מפעל המנויים של מפעל הפיס. יו”ר הפיס, שזכה במכונית אמר ל”ידיעות אחרונות”: ״אוי, רק זה היה חסר לי. אני מתפלל תמיד שלא אזכה״. כצנלסון תרם את המכונית לאלו”ט. דוברת הפיס ציינה: ״לכל העובדים שלנו מותר להשתתף״

תגובתו של כצנלסון על כך שהוא מקווה לא לזכות, איננה מתיישבת כל כך עם העובדה, שלרשותו יש 4 מינויים פעילים. ״אדם שלא רוצה לזכות פשוט לא עושה מנוי אחרת למה לבזבז כסף סתם?״, אמר לנו גורם בעיר.

״הצל״ פרסם בעמוד הפייסבוק שלו כתבה המציינת את זכייתו של כצנלסון, אומנם מדובר באותה הזכיה משנת 2004 ולא ברור מדוע עלה שוב הנושא לסדר היום:

״ידיעות אחרונות״ דיווח הבוקר (יום ב’), כי יו”ר מפעל הפיס לשעבר כצנלסון זכה במכונית מסוג שברולט אוויאו. שווי המכונית הוא כ-100 אלף שקלים. כצנלסון הודיע בזמנו, כי החליט לתרום את מכונית השברולט לאגודת אלו”ט (אגודה לאומית לילדים אוטיסטים), כדי למנוע ביקורת ציבורית על זכייתו בפרס.

ביום חמישי התקיימה ההגרלה השבועית של תוכנית המנויים של הפיס. לאחר ההגרלה גילה יעקב מימון, מנכ”ל מועדון תוכנית המנויים, כי יו”ר החברה זכה במכונית. מימון התקשר לכצנלסון, אך מעברו השני של הקו שמע לטענתו תגובה מוזרה מאוד: “רק זה חסר לי עכשיו”. כצנלסון סיפר אתמול, כי החליט לתרום את המכונית לאגודת אלו”ט, “כי תמיד יהיו כאלו שיגידו שזכיתי במכונית בגלל שאני יו”ר מפעל הפיס, למרות שלאיש אין השפעה על תוצאות ההגרלה”.

לאחר שהחליט לתרום את המכונית, סיפר כי ילדיו התאכזבו: “הבן שלי בדיוק לומד נהיגה, אז זה היה מתאים לו מאוד, אבל הוא יצטרך להסתפק ברכב המשפחתי. הילדים התאכזבו, אבל אשתי קיבלה את זה יפה”.

שמעון כצנלסון מחזיק בארבעה כרטיסי מנוי של מפעל הפיס. “אני כנראה אחד המנויים המוזרים ביותר, כי מאז שנכנסתי לתפקיד יו”ר מפעל הפיס אני מתפלל ומקווה שאני לא אזכה. גם כשהתקשר אלי מנהל התוכנית וסיפר לי שזכיתי, ישר אמרתי ‘אוי, לא’. זאת הפעם הראשונה שאני זוכה, ואני שמח שתרמתי את המכונית”, אמר כצנלסון ל״ידיעות אחרונות״.

על השאלה מדוע הוא מחזיק כרטיסי הגרלה של מפעל הפיס, השיב כצנלסון: “אני מחזיק בכרטיסי ההגרלה כי אני מאמין במוצר הזה, למרות שידעתי שאני לא אממש את הזכייה. זוהי העדות הכי טובה לכך שההגרלות אמינות, ושלאיש אין יכולת להשפיע על התוצאות”.

שמעון כצנלסון טרם העביר את תגובתו למערכת ״אשדוד היום״ וככל שיעביר, הרי שזו תוכנס במלואה.

אולי תתעניין ב...

תלמיד כיתה ג׳ נדרס פעמיים בתוך שבועיים ותובע פיצוי של מאות אלפי שקלים

בן 9 שנדרס פעמיים בתוך שבועיים בדרך מביה"ס תובע פיצוי של מאות אלפי ₪ תלמיד …

תגובה אחת

  1. ממש "מזל"… הם לא מספרים כי ממש באותה הגרלה,
    זכה גם מנכל מפעל הפיס במכונית (במזל..) והוא סירב להחזיר או לתרום את המכונית כמו החור הנ"ל..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים