מזל טוב! חן בוקר אמא טרייה: ״עייפה, אך מאושרת״

מדור ״פפריקה״ מאחל מזל טוב לזוג המאושר חן ושי אמר, לרגל הולדת בנם בכורם, אבשלום. חן בוקר-אמר היא אושיות תקשורת מוכרת בעיר. בבחירות האחרונות, התמודדה ברשימתו של ראש העיר. שי אמר הוא הבעלים של בר ה״ברבריני״.

חן היטיבה לתאר את תחושותיה היום, כאמא טריה, יממה אחת אחרי הברית שנערכה אתמול (רביעי):

ביום ראשון שעבר התחילה לי ירידית מים בלילה אבל לא הבנתי שזו ירידת מים עד שני בצהריים. כאפות שכמותי, הייתי בטוחה שירידת מים תהיה דרמטית ולא טפטפת מתמשכת.

כשהגענו לבית החולים אסותא פה באשדוד, חדר הלידה היה הומה מסתבר ומכיוון שלא ממש התחילו לי צירים ולא הייתה התקדמות כלשהי הועברתי למחלקה להריון בסיכון עד שיתפנה עבורי חדר לידה (עדיין, ירידת מים וזה). בסביבות ארבע לפנות בוקר עברתי לחדר לידה מספר 8, שם שהינו אמא שלי, שי ואני עד רביעי בשעה 19.40 כשהוא הגיח עם לא מעט עזרה לעולם.

היינו עד שבת בבית החולים, מנסים לעכל, להתאושש, להבין שהפכנו להורים. שמחים ומאושרים ונוטפי פחדים והורמונים (טוב נו בעיקר אני) ואתמול כבר חגגנו את הברית של אבשלום שושי אמר הראשון לשמו והמתוקי שהוא מינימי של שי בקטע אחר ומרגש במיוחד.

הפכנו למשפחה! שי, אבשלום, ג'יימי ואני. החיים הם התסריט הכי מדהים שיכול להיות ותקראו לי אם כל הקלישאות והאמא של שושי, אני ממש, אבל ממש מאושרת. עייפה, אך מאושרת ❤

אולי תתעניין ב...

באיזור הרי-ווי: תאונת דרכים בצומת שד׳ הרצל- ירושלים

תאונה נוספת על שד׳ הרצל – שד׳ ירושלים, הצומת המרכזי שבו התחוללו שינויים משמעותיים כתוצאה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים