הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מויאל ובן חמו בפגישת עבודה עם שגריר מרוקו עבדולרחמן ביוד

יו״ר הסתדרות עובדי הבניין איציק מויאל, ביחד עם הקבלן איציק בן חמו נפגשו עם שגריר מרוקו בישראל ביוד עבדולרחמן – על הפרק ועידת הנדל״ן והתשתיות שמתוכננת במרץ 22

יו״ר הסתדרות הבניין איציק מויאל, נפגש עם שגריר מרוקו ביחד עם הקבלן איציק בן חמו. מויאל ובן חמו, שניהם תושבי העיר, שניהם התמודדו בעבר בבחירות המקומיות למועצת העיר וטרם הגשימו את החלום לכהן כחברי מועצת העיר. בן חמו הוא בנו של הרב בן חמו ז״ל, שכיהן כסגן ראש העיר וטיפח היטב את הציבור בנושאים שהיו תחת ידיו.

בין היתר בפגישה המדוברת עם שגריר מרוקו, דנו כולם בנושא הבאת עובדים ממרוקו באתרים עם התאחדות הקבלנים בארץ. בנוסף לכך, עלה הנושא של קבלת הוויזות למרוקו אשר על פי המידע שהתקבל במערכת ״אשדוד היום״, הולך לקבל תפנית מיוחדת במטרה למנוע את צוואר הבקבוק האדיר שיש היום בקונסוליה בתל אביב . בתחילת ינואר, מבטיחים, הכל יהיה באמצעות האינטרנט, בלי הצורך להגיע לקונסוליה.

מויאל אמר: ״אני חייב לפרגן ולהודות לכל עובדי השגרירות שעובדים סביב כדי להכין וויזות למרוקו ולעמוד בבקשות .הכמות שמגיעה לאלפים – אתם חייבים להבין את גודל העומס המטורף לבקשת הוויזות למרוקו הקסומה״.

אולי תתעניין ב...

אגף העליה והקליטה ארגן מופע חנוכה חינם לילדי אשדוד

אגף העליה והקליטה, אשר הממונה עליו היא חברת המועצה סטלה וינשטיין, ארגן מופע חנוכה לילדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.