הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מוזמנים להכיר את תומר צפניוק – האיש שיוכל לסייע לכם לקבל הלוואה מהבנק עם התנאים הנוחים ביותר!

מוזמנים להכיר את תומר צפניוק – האיש שיוכל לסייע לכם לנצח את משבר הקורונה ולקבל את התנאים הטובים ביותר שאתם לבד, לעולם לא תוכלו לקבל מהבנקים. ריאיון אישי

מוזמנים להתרגל לשם: תומר צפניוק. האיש שהצליח לרכוש לעצמו שם בקהילת העסקים הקטנים באשדוד ובישראל כאחד שמצליח לקבל את התנאים הטובים ביותר מהבנקים – הן לעסקים והן לאנשים פרטיים. יצאנו לבדוק, כיצד הצליח אדם אחד לקבוע חוקי משחק חדשים בעולם פתרונות המימון ולייצר ללקוחות שלו הצלחות של 97% במיוחד לכאלה, שזקוקים לתזרים מזומנים כדי להצליח לתפעל שוב את העסק שלהם או את משק הבית . השיטה הייחודית של צפניוק, מובילה את פקידי הבנק שאמרו ללקוחות לא- הפעם להגיד להם כן. בשורה התחתונה- מדובר במקצועיות וידע של שנים.

תומר צפניוק – פותר סוגיות של בעלי העסקים עם בעיות תזרים

 את צפניוק הכרנו באמצעות אדם, שביקש לשתף בתחושותיו, אשר התעורר בוקר אחד, הבין שהוא בבעיה תזרימי בעסק שלו וביקש להודות דרכנו לצפניוק. כך שיתף (השם שמור במערכת):

"יום אחד הסתכלתי על החשבוניות וראיתי שהחודש היה ממש חלש ואני לא אוכל לשלם לספקים את מה שהתחייבתי להם החודש. ניסיתי לחשוב על פיתרון לכיסוי ההוצאות הגדולות של החודש כדי לחזור על הגל ולהמשיך להחזיק את העסק.
 
הבנתי שאין מנוס רק לקחת הלוואה, פניתי לבנק שלי, ודווקא עכשיו נעניתי ב"לא" חד משמעי וברור, ניסיתי שוב ושוב ולבסוף לא היה לי ברירה נאלצתי לסגור את העסק, עד היום יש לי את תחושת ההחמצה הזו, שפספסתי את ההגשמה העצמית וזה היה רק בגלל שלא היה לי תזרים ראוי שהעמיד אותי חזרה על הרגליים,לכן, מאוד התרגשתי לפגוש את תומר צפניוק, ששמעתי עליו שוב ושוב מחברים קרובים 
על איך הצליח לגייס להם הלוואות כנגד  כל הסיכויים".

תומר צפניוק: "לאחרונה בגלל הקורונה יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהם צריכים תזרים מיידי ופונים לבנקים, שם הם נענים בשלילה, והם מבינים שהשלב הבא הוא לצערם ויתור על החלום וכניסה לחובות שאולי יסתיימו אי פעם, לשמחתי הרבה, להרבה מבעלי העסקים האלה, הסיפור שלהם יסתיים אחרת, בזכות אדם אחד שהחליט לעצור את הנפילות הכואבות ולעזור להם לנצח את החובות, בסיוע הבנקים".

איך אתה מסביר את התוצאות המעולות שלך אל מול הבנקים, כאשר הלקוחות פונים הם נענים בשלילה וכשאתה בתמונה הכל אחרת והתשובות בדרך כלל חיוביות?

"10 שנים בעולם ההלוואות ייצקו לי שיטת עבודה, ניסיון מקצועי וקשרים אישיים מול בנקאים אשר עוזרים לי לקבל תשובות מהירות וברורות יותר. היום אני גאה לשתף שאנחנו עומדים על 97 אחוזי הצלחה"

97% זה נשמע אחוז הצלחה גבוה מאוד ואולי מופרך. תסביר

"כן, ואני אסביר למה. הבעיה בעולם הזה של ליווי עד לקבלת הלוואות זה שחלק מחברות היעוץ מקבלים את כל מי שרק רוצה לקבל הלוואה, מה שיוצר מצב שהלקוח מלכתחילה לא היה מתאים ואז כשהוא לא מקבל את ההלוואה הוא מפסיד פעמיים, גם את הכסף שהוא שילם להם וגם מבחינה נפשית הוא מרגיש שהוא שוב נכשל והוא מרגיש אבוד, כי הוא בנה על ההלוואה הזו והוא חווה מפח נפש מאוד גדול.

מה שאנחנו עושים עוד לפני שאנחנו בכלל מגישים את הלקוח לתהליך, אנחנו מוודאים שהוא באמת יקבל את ההלוואה, במידה וכן, נגבה ממנו את העמלה על הטיפול בתיק, במידה ולא, נהיה אמיתיים איתו ונציע לו לשקול פתרונות אחרים, שלא קשורים להלוואות"

היעד – ההלוואה אושרהזאת בדרך כלל הבעיה, שאנשים בטח מפחדים מראש לגשת אליך כדי לא להפסיד כסף נוסף אבל מה שאתה אומר הוא שרק במידה והם אכן יקבלו את מבוקשם מהבנק- אז תבקש את התשלום עבורך?

"תראי, זה עולם של כסף ובעלי העסקים שמגיעים לקבל הלוואה בדרך כלל נתקלים במשרדים שקודם כל מבקשים תשלום בלי בכלל לבדוק האם בעל העסק יצליח לקבל את ההלוואה הזו, לכן אצלנו קודם כל אנחנו נותנים אבחון בחינם בשווי של 500 ש"ח כדי לבדוק האם יש היתכנות בכלל ובמידה ולא אנחנו נגיד שחבל על הזמן מצד שני מי שכן יתאים, אנחנו ניתן כל מה שנדרש כדי שיצליח המילים שנותנות לי ולכל הצוות את הדרייב והחשק להתעורר בבוקר הן "ההלוואה אושרה".


מעניין מה גורם לך להיות אחר ולראות את הלקוחות לפני הכל? היכן גדלת?

"אני קיבוצניק לשעבר, אבל כפי שאומרים- 'אולי תוכל לצאת מהקיבוץ אבל הקיבוץ לעולם לא יצא ממך' בקיבוץ לימדו אותנו שכולם שווים, ואחד בשביל כולם וזה בדיוק הערכים שלי ושל החברה שלי, ההצלחה של הלקוחות שלנו היא ההצלחה שלנו, אני רואה בהלוואה הצלת חיים ממש".

הצלת חיים? זה לא קצת מוגזם?

"אני לגמרי עומד מאחורי המילים שלי, יש משפחות שלמות שיתרסקו אל קו העוני במידה ולא ניתן להם את ההלוואה הזו, במשרד שלנו יש לנו עשרות מכתבי תודה נרגשים של לקוחות שמספרים איך החיים שלהם רק עלו מאז ההלוואה. 

למי אתה ממליץ לקחת הלוואה?

"לכל מי שנמצא בתקופה קשה בעסק בין אם זה בגלל הקורונה ובגין אם זה בגלל סיבות אחרות, אם אתה יודע שזה רק עניין של הלוואה ותעלה שוב על המסלול, אז לך על זה".

מעוניין לקבל עזרה מתומר שיעזור לך לקבל אישור להלוואה מהבנק? מוזמן להקליק כאן ולקבל תשובות על הכל

שאלה שבטח כל מי שקורא את הריאיון א יתר שואל את עצמו: למה שאנשים יפנו אליך? למה לא לנסות להגיש בכל זאת לבד?

"חשוב להבין, שיש דברים מתחת לפני השטח, אפשר לקרוא לזה שפה פנימית של הבנק, שתבין אם אתה מציג לפקיד בבנק את הנתונים בצורה שהוא לא רגיל אליה או שלא מכירים את הפקיד ולא יודעים איך לגשת אליו -עלולים לדחות את בקשת הלוואה שלכם, ואם היית מציג את אותם נתונים בדיוק רק שמומחה שמוכר לבנק היה מציג את הנתונים בצורה שהבנק היה אוהב – היו מאשרים לך את אותה ההלוואה בדיוק בלי לחשוב פעמיים. אני נתקל בזה כל הזמן שאנחנו מצליחים לגרום לאישורי הלוואות שלא אושרו לפני. בנוסף, אולי כמו בכל מקום אחר, קשרים בעולם הזה הם קריטיים מניסיון העבר שלי, יש לי קשרים עם 800 בכירים בבנקים".

לסיכום, למי מתאים לעבוד איתך ומה צריך לעשות כדי לשמוע את המשפט האהוב עלייך- ההלוואה אושרה?  

בעלי עסקים קטנים ובינוניים ואפילו חברות שאין להם עיקול והם צריכים תזרים מיידי.
ומעוניינים לגייס הלוואה של  100 אלף ₪ ועד 5 מיליון ₪.
יכולים כבר היום לקבוע שיחת אבחון בחינםלגמרי שנבדוק ביחד האם יש היתכנות להלוואה, 
במידה ותהיה היתכנות, נשמח מאוד לעזור ולעשות אותם מאושרים.

*השירות לא מתאים למוגבלים בבנק או אנשים עם חשבונות מעוקלים

התהליך איתנו די קצר, האבחון הוא בתוך יום  התהליך הוא בין שבוע לחודש.
מעוניין לקבל עזרה מתומר שיעזור לך לקבל אישור להלוואה מהבנק? מוזמן להקליק כאן ולקבל תשובות על הכל

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

2 תגובות

  1. כל מה שהבנק אמר אי אפשר הפך לאפשרי בעזרתו של תומר

  2. תומריקו התותח יא אלוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.