הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מה תפקיד המחיצות החדשות בחוף מי-עמי? יצאנו לבדוק

סיור קטן בחוף מי-עמי ודרומה גילה לנו בשבוע האחרון, כי אגף החופים בעיריית אשדוד הציב מחיצות עם בד יוטה כחול בחוף. יצאנו לבדוק מה תפקידן של המחיצות?

בשבוע האחרון, חוף מי-עמי הצפוני ביותר בעיר השתנה, לפחות בעיניים של מי שרגילים לבקר בו. הקורונה, אומנם, משאירה את תושבי העיר בבית אך יש מי שעדיין לא מוותר על יציאה להליכה או ריצה על שפת הים, גם בחורף ובהתאם להנחיות הקורונה. אלה שהקפידו להמשיך לצאת גילו, כי פניו של חוף מי-עמי השתנו.

בימים האחרונים, התקבלו במערכת ״אשדוד היום״ צילומים ושאלות של תושבים אשר חלפו על פני הטיילת היפה בסמוך לחוף מי-עמי וגילו מעין מחיצות העשויות במבוקים עטופים בבד יוטה ככחול, כפי הנראה בתמונות המצורפות.

בדיקה של מערכת ״אשדוד היום״ מול אגף החופים בעיריית אשדוד העלתה, כי המחיצות הללו הוצבו במטרה למנוע מהחולות של חוף הים לעלות על הטיילת ולשבש את תוואי הדרך שם.

השאלות הנשאלות:

חלק מהתושבים טענו, כי המחיצות מכערות מאוד את חוף הים ושאלו, האם לעיריית אשדוד יש היתר להציב את המחיצות הללו ובכך, למעשה, לשנות את מראה החוף הטבעי? האם הצבת המחיצות אכן תמנע מהחולות לנוע לכיוון הטיילת של הולכי הרגל? או שמא מדובר בניסיון שנועד מראש לכישלון בעיקר בשל החומרים הקלים, יחסית, אשר מהם עשויות המחיצות? האם ראוי לשלם את מחיר כיעורו של חוף הים בתמורה, לכאורה, לטיילת נקייה או שמא הציפייה מעיריית אשדוד היא להיות ערוכה לניקיונות אינטנסיביים בעיקר לאחר סערות בחורף ולהשאיר את החוף יפה וטבעי?

אולי תתעניין ב...

תאונת דרכים בסמוך למחלף אשדוד: נהג רכב פונה במצב בינוני

כביש 4: נהג רכב נפצע בינוני בתאונת דרכים במחלף אשדוד דוברות איחוד הצלה – מחוז …

2 תגובות

  1. איזה דבילים…החול רואה את הבד המכוער הזה ואומר.."טוב נעלבתי, לא רוצים אותי אני נשאר על הריצפה בחוף"…🤣🤣🤣
    בטח רצו.ל"תרום", כמה מאות אלפי שקלים לאיזה מקורבים…ונתנו להם לעשות את השטות הזו…
    מושחתים נמאסתם.

  2. פשוט טמטום, חבל על הכסף, גדר כזאת בטח עולה כמה עשרות אלפי שקלים. אני בטוח שמי שקיבל את ההחלטה לא היה מוציא סכום כזה אם זה היה מכיסו. איפה הרכש של העירייה שמעבירים כזה דבר? איפה הגזבר שחתם על ההזמנה? איפה ראש מנהל תפעול שאמרו שהוא מעורב בכל דבר שקשור לחוף? ואיפה המנכל הכל יכול שהחוף בדמו ונתן יד לבדיחה ולבזבוז הזה? מי יענה לשאלות? כרגיל אף אחד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.