הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מה קרה במשכן השבוע ואיך זה קשור לאורן טוויל מנכ"ל החברה העירונית?

שלשום, (יום שני, 05/02/18), התקיים מופע של ישי ריבו וקובי אפללו במשכן לאומנויות הבמה בעיר. מה שקרה בתחילת המופע הפך מחזון דמיוני למדי לסוג של מציאות חיה ובועטת.

 

מציאות חיה ובועטת, לפיה ההמון בעיר, המהווה את הרוב המכריע – קם לתחייה בהיבט הפוליטי-מקומי. הציבור התעורר ומסרב לחזור לתרדמת אשר אפיינה אותו בשנים האחרונות.

 

לפי המידע שהגיע למערכת "אשדוד היום" מאנשים אשר נכחו במקום הועבר, כי מנכ"ל החברה העירונית לתרבות ופנאי אורן טוויל עלה בתחילת המופע לנאום ובין היתר להודות גם לראש העיר יחיאל לסרי.

חלק מהקהל אשר נכח במקום, עמד על רגליו וצעק אל עבר טוויל שלא יערב פוליטיקה, "תתפטר" ומילים נוספות.

הצעקות היו רמות ולמנכ"ל החברה העירונית, כך נראה, אורן טוויל לא נותר אלא לרדת מהבמה. כך לפי מה שנמסר למערכת מאנשים אשר נכחו במקום האירוע.

עוד נמסר, כי מנהל המופע עלה להודות לנפתלי בנט והקהל הריע בתשואות.

העובדה, כי מנכ"ל החברה העירונית מודה לראש העיר בין יתר התודות איננה חוצה גבול כלשהו וככל שידוע לנו, אף מותרת על פי חוק. אין בכך כל פעילות פוליטית "טהורה" או מעשה כלשהו אסור.

עם זאת, הואיל ואנחנו נמצאים מספר חודשים לפני הבחירות המוניציפליות, ראוי יהיה לתזכר את כלל עובדי העירייה והמנכ"לים בה, לבל יעסקו בפעילות פוליטית.

פנינו מספר פעמים למנכ"ל החברה העירונית אורן טוויל והוא סירב להעביר את תגובתו. ככל שיעביר את תגובתו הרי שזו תפורסם במלואה.

עיריית אשדוד אף היא לא העבירה את תגובתה וככל שתעביר הרי שתפורסם במלואה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.