מה קרה במלון בפראג?

"איבדתי ענין ביחסי מין, אבל אשתי היא האישה הטובה בעולם" – טוען הבעל שלדבריו סובל מאיומים והקנטות מצד אשתו והגיע למצב שהוא חושש ממנה

בני הזוג, שניהם אנשים משכילים, נישאו לפני עשר שנים והביאו שני ילדים לעולם. בשנים האחרונות התדרדרו היחסים ביניהם, בעיקר בכל מה שקשור לקיום הקשר האינטימי.

"הגענו למצב שאנחנו ישנים בחדרים נפרדים ורק פעם בחודש מקיימים יחסי אישות, וגם את זה הוא עושה בלי חשק", נטען בבקשה של האישה לבית הדין הרבני להשכנת "שלום בית".

לעומתה הבעל טוען, כי בכדי להגיע להבנות בכל הנוגע לפתרון משבר קיום יחסי האישות החליטו לצאת לפני שבועיים-שלושה, ביום האהבה, לנופש של ארבעה ימים בפראג, אבל גם שם ,לדבריו, התקשה לקיים קשר אינטימי עם רעייתו.

"אני בבעיה רגשית איתה", הסביר הבעל. האישה בתגובה הטיחה בו דברים קשים וטענה בין היתר, כי הוא הומוסקסואל שהסתיר כל השנים את הזהות המינית שלו.

באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת האישה, כי היא מרגישה נבוכה מסירובו של בעלה להיות איתה בקשר אינטימי והיא חושבת שאין דבר יותר מעליב ממצב זה. יחד עם זאת היא רוצה לחיות איתו ולכן היא מבקשת שילך לטיפול.

בתגובה להתקפה המילולית הקשה בבית המלון, עזב הבעל את החדר המשותף שבו שהו בפראג ושכר חדר אחר עבורו.

הם שבו ארצה בטיסות נפרדות ונפגשו בבית הדין הרבני. הבעל הסתבר הקליט את רעייתו מקללת ומאיימת, מעליבה ומשפילה אותו במהלך הוויכוח בבית המלון.

בית הדין שמע את הצדדים ושלח אותם ליועצת מטעמו. כרגע הבעל מבקש גט, האישה באמצעות עו"ד סולן מבקשת "שלום בית".

עו"ד סולן מבקשת מבית הדין שיורה לבעל לעבור יחד עם אשתו טיפול זוגי כשהאישה מצידה מוכנה לנסות לשקם את היחסים ביניהם ולבנות יחד את ביתם.

תמונה מהאתר pixabay

אולי תתעניין ב...

גיבור היום: קובי לויטן נפצע כאשר זינק לעבר ילדה והציל אותה מפגיעת רכב קשה

כונן מד"א-הצלה דרום הגן על ילדה מתאונה ונפצע כונן מד"א-הצלה דרום קובי לויטן הבחין הערב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים