מהנדס העיר אשדוד בכנס מהנדסי ערים: "אני הילד הרע פה"


"עיריית אשדוד היא העירייה המתקדמת ביותר בכל הקשור לקידום פרויקטים של תמ"א 38", אומר שלומי בן עזרי,  מנכ"ל ארגון הקבלנים במחוז אשדוד והשפלה, בעקבות כנס קבלנים משותף ל-3 ארגוני קבלנים מחוזיים.

הדברים נאמרו בהתייחס לדבריו של אדריכל דורון חזן, מהנדס עיריית אשדוד במהלך פאנל מהנדסי ערים, שהתקיים במסגרת הכנס אותו ארגנו בסוף השבוע האחרון, ארגוני הקבלנים המקומיים של אשדוד רחובות וראשון לציון. מהנדס עיריית אשדוד היה היחיד שתמך נחרצות בתמ"א 38 כאשר מהנדסי הערים של ראשון לציון ורחובות שהשתתפו אף הם בפאנל, הסתייגו מפרויקטים של תמ"א 38.

אדריכל דורון חזן, שהיה הדובר השלישי בתור בפאנל מהנדסי העיר ציין לאחר ששמע את דברי שני קודמיו שהביעו התנגדות לתוכניות תמ"א 38, שהוא "הילד הרע" של הפאנל , כי עיריית אשדוד הוציאה בשנת 2016 60 היתרים לבניית 1,200 יחידות דיור במסגרת פרויקטים של תמ"א 38. מהנדסי הערים האחרים טענו, כי העיריות אינן מוצאות פתרונות להגדלת השירותים עבור אלפי התושבים שאמורים להתווסף במסגרת פרויקטים של תמ"א 38 כמו למשל הגדלת מספר הכיתות, שירותי מסחר ותעשייה באזורים של תמ"א 38.

מהנדס עיריית אשדוד הסביר, כי העירייה מצליחה למצוא פתרונות נקודתיים ויצירתיים ברמת הרבעים להרחבת השירותים לתושבים שנכנסים לגור בדירות הנוספות שיוצר פרויקט תמ"א 38.

חזן הוסיף, כי האתגר בשנת 2017 יהיה הקמת 15 פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי העיר, אשר יגדילו את מלאי הדירות ב-20 אלף יחידות דיור.

מנכ"ל ארגון הקבלנים שלומי בן עזרי: "גיא ששון יו"ר ועדת התחדשות עירונית בהתאחדות בוני הארץ שהנחה הפאנל וקבלנים נוספים שיבחו את תפיסותיו של מהנדס עיריית אשדוד ואת מסלול הטיפול הייחודי הנהוג במנהל ההנדסה באשדוד בהשוואה לנהוג בערים אחרות".

אולי תתעניין ב...

לפנות בוקר ברובע ב׳: חשוד בדקירת שכנו תקף את השוטרים שהגיעו, נורה ונפצע קשה

לפנות בוקר, בסביבות השעה 3 וחצי, התקבל דיווח במוקד המשטרה ממודיע שמסר, כי דקר מספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים