הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מדוע מאז הבחירות לא התכנסה ועדת החינוך העירונית?

נושא החינוך הוא אחד הנושאים המרכזיים והחשובים ברשות המקומית והוא גורם משפיע על כל מרכיבי עבודתו של ראש העיר והממונה על החינוך. הצלחה עירונית ופוליטית במסגרת תחום החינוך תהיה מושתת על ידע, מחקר, הבנה וטיפולי שורש במערכת החינוך תוך השתתפות מלאה ותדירה בוועדות החינוך השונות ובעיקר ועדת החינוך העירונית.

ועדת החינוך היא אחת מהועדות החשובות ביותר אשר פועלת כוועדת חובה ותפקידה ליזום ולתכנן פעילויות בתחומים הנוגעים לחינוך, על כל המשתמע מכך. בעיר אשדוד פרוסים עשרות רבות של מוסדות חינוך, המאגדים תחתיהם עשרות אלפי תלמידות ותלמידי העיר ואשר מופקדים בידיהם של ראש העיר , הממונה על החינוך ברשות (ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי וסגניתו שרון מרק) , ראש מינהל החינוך וצוותי ההוראה הנלווים לעבודתם. 

מאז כינון מועצת העיר הנוכחית בחודש דצמבר 2018, לא התכנסה ועדת החינוך העירונית ולו פעם אחת ובחלוף 4 חודשים, ראוי ואף חובה לכנס באופן מיידי את הועדה, על נציגיה על מנת שתחל בדיוניה אל מול אתגרי החינוך המורכבים אשר קיימים בעיר אשדוד. 

האם תחום החינוך ימשיך לדשדש במקומו? או גרוע מזה, ידרדר למקומות נמוכים יותר? מה התכנית לפיה ראש העיר וסגניתו מתכננים למערכות החינוך? האם יש תכנית? 

המערכת שואלת מתי תתכנס ועדת החינוך העירונית ותדון באתגרים בעומדים לסדר היום במערכות החינוך בעיר? 

ביקשנו את תגובתו של יו״ר ועדת החינוך מאז כינון מועצת העיר עו״ד גבי כנפו – אין תגובה. 

הממונה על החינוך בשיתוף ראש העיר, הגב׳ שרון מרק- אין תגובה.

עיריית אשדוד- אין תגובה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.