הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מדוע הרב מני אזולאי לא הגיע לכנס ברשות אשר בראשה הוא עומד? האם יש קשר למתיחות בין לסרי לאמסלם? ומי הניח פלאיירים מכפישים בכניסה לכנס?

כנס גדול אשר נערך היום (חמישי) מטעם הרשות למאבק בהתמכרויות על ידי מנכ״לית הרשות הגב׳ סימונה מורלי הניב לא מעט שערוריות עוד בטרם הסתיים. מדוע יו״ר הרשות הרב מני אזולאי לא הגיע לכנס? מה הסיבה אשר בגינה החרימו חלק מחברי הדירקטוריון את הכנס ולא הגיעו? ומי הניח פלאיירים מכפישים בכניסה לכנס? כל זאת ועוד.

מדוע יו״ר הדירקטוריון – הרב מני אזולאי לא הגיע לכנס?

הנוכחים בכנס הופתעו מהעובדה, שהרב מני, יו״ר הדירקטוריון, לא הגיע לכנס ולא בירך תחילה את הנוכחים, את מנכ״לית הרשות ואת עצם קיומו של כנס כזה ברשות אשר בראשה הוא עומד. מביני העניין יודעים, כי יש פה משמעות גדולה מאוד באי-הופעתו של יו״ר הדירקטוריון בכנס לצד מספר חברי דירקטוריון אשר בחרו להחרים את הכנס, בטענות שונות אותן פרסמנו בתחילת השבוע, ולא הגיעו בכלל.

נזכיר, כי הרב מני אזולאי התמנה לתפקיד יו״ר הדירקטוריון בהיותו חבר מועצת העיר מטעם ש״ס. כזכור, ש״ס הינה אחת המפלגות הגדולות במועצת העיר, עם הצלחה גדולה של 6 מנדטים.

מימין: הרב מני אזולאי – מדוע נעדר מהכנס היום?

האם המתיחות הקיימת בין ראש העיר לאבי אמסלם קשורה לאי הופעתו של הרב מני היום בכנס?

לא סוד, כי בין ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי לסגנו אבי אמסלם (יו״ר ש״ס באשדוד) קיימת מתיחות אשר החלה מיד לאחר הבחירות וממשיכה עד עצם היום הזה. רבים בעיר שואלים למעשיו של אמסלם, שכן הציפייה ממנו הייתה גדולה מאוד במיוחד נוכח ההצלחה הכבירה, שעוד לא נראתה כמותה בעיר למפלגת ש״ס.

לסרי ואמסלם לצד אריה דרעי – ידעו ימים טובים יותר ביחסיהם

פלאיירים מכפישים וטענות על התנהלות ברשות המתינו למוזמנים לכנס

הבוקר, המתינו למוזמנים לכנס פלאיירים, אשר הונחו בכניסה על ידי אלמוני, שזהותו איננה ידועה כרגע. בפלאייר, נכתבו טענות קשות, הנוגעות לתפקוד ברשות למאבק בהתמכרויות ואת חלקו נביא בפניכם (חלקים ממנו טושטשו והפלאייר המלא שמור במערכת).

הדיסוננס- כנס מפואר לצד טענות על ההתנהלות ברשות למאבק בהתמכרויות

תמונות אשר הגיעו למערכת מהכנס עצמו, הצביעו על כנס מפואר ולא חסכוני, בלשון המעטה, ולצד הטענות הרשומות בפלאייר, הגם שלא ניתן לדעת בוודאות את אמינותם אבל עצם העלאתם, עשויה להצביע על בעיה.

הכנס עלה בהערכה משוערת כ-140,000 ש"ח ולאור העובדה, כי 7 עובדות סוציאליות פוטרו מהרשות רק לאחרונה, עלו טענות קשות על בזבוז כספים, לכאורה, ועל אף שהמנכ"לית טענה בעבר בפני "אשדוד היום", כי "התקציב לכנס היה צבוע מראש". העובדה, שהכנס תוכנן מראש לא הרגיע ולו לרגע את הרוחות מאז פיטוריהן של העובדות. בנוסף, חלק מהעובדים ברשות כלל לא הוזמנו לכנס, על אף שנכחו בו בשנים עברו, מה שגרם להתמרמרות נוספת והצגת השאלה: למי מיועד הכנס אם לא לעובדים?

תמונות מהכנס היום:

5 תגובות

 1. רכילות זולה שלא מכבדת את הכותב..
  שום מחלוקת ושום פילוג ושיח…
  חבל שאנשים מחפשים להתפרנס משקרים ןהטעיות ופלגנות מסכסכת…

 2. תמי אברהמי היקרה… חבל שאת בתור עיתונאית מסתמכת על דבריו של חברך מ.ב… רוצה לדעת אמת? רוצה להיות עיתונאית איכותית? תחקרי ותגלי את כל האמת. אני אזדהה בהמשך אך אבחר כרגע להשאר בעילום שם… לא בוחר/ת כאן בצדדים אבל בוחר/ת להגיב באמת.
  סימונה מורלי היא האישה הכי ישרה, הכי אמינה והכי מקצועית שפגשתי בכל שנות הקריירה שלי בעיריית אשדוד. האישה הזאת עשתה פלאים והביאה המון כבוד לארגון שבראשו היא עומדת! איפה העיתונאים היו לפני 10-11 שנים כשהיה את המנכל הקודם? שהשאיר גירעון תקציבי אדיר ומשכורות שלא שולמו לנו בכלל?! חבל שלא היית נוכחת בכנס היום לשמוע איך מדברים עלינו בארץ, איזה כבוד היא מביאה לעיר! כל המלחמה הזאת נובעת מפוליטיקה בגרוש ולא מכבדת בכלל! אם באמת רצו לדאוג למכורים היושב ראש הנכבד יכל לשבת לשיח מקדם עם המנכלית ולא לגרום לפילוג, שנאה ורוע בתוך הארגון שבו הוא עומד. חברי הדירקטוריון ואחד מהם במיוחד ידוע בכישורים שלו בלעלות בלהבות דברים אולי כמו שקרה בנמל… אבל כאן זה לא דומה! בארגון הזה יש אנשים שעובדים מהלב, אנשים שהכסף והתנאים לא מעניינים אותם כמו הנתינה לזולת! אין עובד/ת אחד/ת שלא מודעים לתנאי העסקתם או להגדרת התפקיד שלהם! מי שהלהיט הכל היו קומץ של כבשים שהלכו בעקבות משחקי הפוליטיקה! כואב הלב לראות כיצד פעם אחר פעם אתם בוחרים להשמיץ שם של בנאדם עם משפחה ועשייה פנומנלית! הלוואי שמחלקת רווחה בעירייה היו עושים או נותנים רק אחוז ממה שהרשות נתנה לתושבים!
  ודרך אגב, גם הפסק דין שהבאת בכתבה הקודמת תבדקי… כי מישהו משתמש בך ובעיתון שלך כדי לקדם אג’נדות פוליטיות שישרתו אותו. אני כבר עובד/ת לשעבר ברשות
  אבל אוסיף להחכים אותך בהמשך.

 3. האמת נאמרה פה בפה מלא וקבל עם ועדה.
  היושבים ראשונה במלכות באשדוד.מתנהגים בצורה גועלית חסרת הכרת הטוב
  או עזבו הכרת הטוב חוסר אונשיות מינימלית.
  יושב כאן ראש עיר(שלא ראוי כלל ועיקר לכל הכבוד הזה)
  אשר מי שגרם להושיבו על כסא זה הם ציבור מסויים שבחרו באדם מסויים שיהיה נציגם
  מתוך הכרה אמיתית כי הוא זה ולא אף אחד אחר אשר יכול להביא את דבריהם בקול ובגעון
  והוא(ראש העיר) שהכבוד שלו לא נותן לו לאומר זאת שהם אלו שהניחו לו את השרביט ביד.
  עושה הכל כדי להכפיש ולהקשות על אותו ציבור דרך מחסומים על היושב בראש הרשימה
  לכן תמי את מה שכתבת אמת. והאמת כואבת.
  כנראה שראש העיר לא מבין שכל יום שעובר הבור שהוא חופר לעצמו גדל יותר.
  יש פה איש אחד שיכול לעשות שינוי בעיר הזו והוא החל אותו לפני חמש שנים והציבור שלו ראה אותו והחזיק לו ידיים
  אני לא שייך לציבור הזה.
  אבל עם טיפה אמת לא יותר ממש טיפה רואים ברור איפה השחור לעומת הלבן.
  אני מחזק את ידיו של האיש הזה.ומייחל לאמת שתנצח.

 4. לא נראה לי שיהיה קשה לזהות את מי ששלח את העלונים האלה… מעניין מי כותב בס"ד בפליירים מכפישים חחחחחחחח בטוח לא חרדית או חרדי… בדגש על חרדית לכל המבין חחחחחח

 5. תיקון— התכוונתי בדגש על חרדים לכל המבין (לא חרדית)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.