דף הבית > פניות לראש העיר > מדוע הנוסעים על אניית הקרוז המפוארת אשר עגנה בנמל אשדוד יצאו לטייל מחוץ לעיר?

מדוע הנוסעים על אניית הקרוז המפוארת אשר עגנה בנמל אשדוד יצאו לטייל מחוץ לעיר?

אניית הקרוז המפוארת Viking Star  פקדה בימים האחרונים את נמל אשדוד . מדובר באוניית נוסעים נורווגית שעל סיפונה 1,400 נוסעים ואנשי צוות. עיצוב האוניה משלב עולמות ווינטאז ומודרניזציה. קהל היעד הוא  אוכלוסייה מבוססת ומבוגרת. במסגרת קבלת הפנים לאוניה המפוארת נערך טקס מסורתי של החלפת דגלים במעמד מנכ"ל חברת נמל אשדוד, איציק בלומנטל וסוכן האוניה זרי רוזנפלד.

האנייה שהתה יומיים בחופי ישראל והנוסעים יצאו לסיורים ברחבי המדינה, בדגש על אזור ירושלים ובית לחם. האנייה צפויה לפקוד את נמל אשדוד עוד 3 פעמים בחודשים הקרובים, כאשר עיקר סיוריה מתמקדים בים התיכון. האם מישהו בחברה לתיירות ירים את הכפפה וידאג שהנוסעים על האונייה יגיעו לטייל באשדוד? (לכתבה המלאה בנושא יש ללחוץ כאן)

מנכ"ל חברת נמל אשדוד יצחק בלומנטל ציין, כי "חברת נמל אשדוד פועלת וחותרת לכך שבעתיד תהיה אפשרות לתיירים ישראלים לעלות על אניות קרוז בישראל, מה שיקל מאוד על יוקר המחייה ויחסוך לתייר הישראלי את הצורך לשלם עבור טיסה לאירופה או לארה"ב".

למקרה שפספסת-

http://ashdodhayom.co.il/%D7%90%D7%A9%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%90%D7%A4%D7%A1-%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA/

צילום: פבל טולצ'ינסקי

בדוק גם...

סופה לנדבר: "אני עם הרוב החילוני באשדוד"

מחאת תושבי העיר אשדוד ממשיכה להכות גלים ולייצר כותרות גם ברמה הארצית. אומנם קולו של …

שינוי גודל גופנים