הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > פניות לראש העיר > מדוע הנוסעים על אניית הקרוז המפוארת אשר עגנה בנמל אשדוד יצאו לטייל מחוץ לעיר?

מדוע הנוסעים על אניית הקרוז המפוארת אשר עגנה בנמל אשדוד יצאו לטייל מחוץ לעיר?

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

אניית הקרוז המפוארת Viking Star  פקדה בימים האחרונים את נמל אשדוד . מדובר באוניית נוסעים נורווגית שעל סיפונה 1,400 נוסעים ואנשי צוות. עיצוב האוניה משלב עולמות ווינטאז ומודרניזציה. קהל היעד הוא  אוכלוסייה מבוססת ומבוגרת. במסגרת קבלת הפנים לאוניה המפוארת נערך טקס מסורתי של החלפת דגלים במעמד מנכ"ל חברת נמל אשדוד, איציק בלומנטל וסוכן האוניה זרי רוזנפלד.

האנייה שהתה יומיים בחופי ישראל והנוסעים יצאו לסיורים ברחבי המדינה, בדגש על אזור ירושלים ובית לחם. האנייה צפויה לפקוד את נמל אשדוד עוד 3 פעמים בחודשים הקרובים, כאשר עיקר סיוריה מתמקדים בים התיכון. האם מישהו בחברה לתיירות ירים את הכפפה וידאג שהנוסעים על האונייה יגיעו לטייל באשדוד? (לכתבה המלאה בנושא יש ללחוץ כאן)

מנכ"ל חברת נמל אשדוד יצחק בלומנטל ציין, כי "חברת נמל אשדוד פועלת וחותרת לכך שבעתיד תהיה אפשרות לתיירים ישראלים לעלות על אניות קרוז בישראל, מה שיקל מאוד על יוקר המחייה ויחסוך לתייר הישראלי את הצורך לשלם עבור טיסה לאירופה או לארה"ב".

למקרה שפספסת-

http://ashdodhayom.co.il/%D7%90%D7%A9%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%90%D7%A4%D7%A1-%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA/

צילום: פבל טולצ'ינסקי

בדוק גם...

פצועה פונתה בניידת טיפול נמרץ בזירת תאונה בסמוך לכניסה לעיר

דוברות איחוד הצלה – מחוז דרום מסרו ל׳אשדוד היום׳ על פצועה בינוני ושני נפגעים באורח …

שינוי גודל גופנים