הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מדוע אילן בן עדי נגד הקמת ועדה חיצונית שתבחן את מערך היחסים בין העירייה למצילים?

אתמול (חמישי), בישיבת מועצת העיר, חברת המועצה לינה קרצמן העלתה לסדר היום הצעה בעניין מערך יחסי העבודה בין המצילים לעירייה, בהמשך לחשיפת תמלילי ההקלטות של מנכ״ל העירייה מול מציל בערוץ 12

ההצעה עלתה לסדר ועל אף המחשבה תחילה להורידה הוחלט, בסופו של דבר ולאחר שחברת המועצה הלן גלבר דרשה להותירה על כנה, הועלתה להצבעה. כל חברי המועצה מהקואליציה הצביעו נגד ההצעה להקים ועדת בדיקה חיצונית לבחינת מערך היחסים בין העירייה למצילים.

ואלה שמות חברי המועצה אשר הצביעו נגד ההצעה, שעשויה להציל חיי אדם: ד״ר יחיאל לסרי, גבי כנפו, שמעון כצנלסון, אורית אלמוזלינו, סטלה וינשטיין, חנוך דרך-ארליך, גרשון פלדמן, ולדימיר גרשוב, יניב קקון, מאיר אברג׳ל, אפרת אוחיון, כל חברי המועצה החרדים מסיעת ש״ס, כל חברי המועצה החרדים מסיעת אגודת ישראל.

מנכ״ל העירייה אילן בן עדי נשא נאום אודות חשיפת ההקלטות שלו וטען, כי היחסים שלו עם המצילים מצויינים. זאת על אף שהמצב לא כך, בלשון המעטה, לפחות לפי עדויות של חלק מהמצילים. בן עדי לא פספס את ההזדמנות ״לעקוץ״, לכאורה, ולקרוא לעיתונאית תמי אברהמי (כותבת שורות אלה) ״כותבת בלוגים״. ככל הנראה, החשיפה של ההקלטות של בן עדי בקולו הברור בערוץ 12 הייתה מדי קשה לבן עדי ולכן הוא החליט לנסות להקניט במקום להתייחס לגופו של עניין. לא נפגענו.

השאלות שעולות מתוך ההצעה קשות: אם אכן היחסים בין בן עדי למצילים כל כך טובים כפי שהוא טוען, אזי מדוע הייתה התנגדות של כל חברי הקואליציה לבחון אותם בועדה חיצונית? אם אכן המצב באגף החופים בעיר טוב, אזי בן עדי לא אמור לחשוש כלל מועדה חיצונית שתגיע ותבחן את הדברים בחופים? מה גרם לכל חברי הקואליציה להצביע נגד הצעה , הכרוכה בהצלת חיי אדם?

חברת מועצת העיר, הגב׳ לינה קרצמן, הממוקמת במקום ה-3 ברשימתו של ד״ר אלי לחמני, העלתה בישיבת המועצה אתמול (חמישי) הצעה לסדר היום בעניין מערך יחסי העבודה בין המצילים לעירייה זאת בהמשך לחשיפת תמלילי ההקלטות של מנכ״ל העירייה מול מציל. מי מחברי המועצה יצביע בעד? מי נגד?

בהמשך לפרסום הראשון ב״אשדוד היום״ וכן בערוץ 12 על ידי הכתב תמיר סטיינמן, העלתה הגב׳ קרצמן את הצעתה, בהתאם לחשיפת תמליל הקלטת שיחה מתוך מפגש יזום בין מנכ״ל העירייה אילן בן עדי ויו״ר ועד העובדים איריס נפתלי עם אחד המצילים. 

בהצעתה, מציעה קרצמן לראש העיר להורות על הקמת ועדה חיצונית ובלתי תלויה, שתבחן את מערך יחסי העבודה בין המצילים לעירייה ותוצאותיה ידווחו לחברי מועצת העיר.

ניסיון העבר מראה, כי הצעותיהן של חברי המועצה מטעם האופוזיציה, טובות ככל שתהיינה ומועילות לעיר ככל שתהיינה, על פי רוב, נדחות על הסף בידי חברי המועצה.

כל חברי המועצה מהקואליציה הצביעו נגד ההצעה להקים ועדה חיצונית אשר אמורה לשפר את יכולות ההצלה ובסופו של דבר לדאוג לחיי הרוחצים בחופי הים. 

להלן הצעתה המלאה של קרצמן:כתבות בנושא חשיפת ההקלטות של אילן בן עדי, שעשויות לעניין אותך:

http://ashdodhayom.co.il/חומר-ראייתי-חמור-הוגש-ליחידה-החוקרת-את/

http://ashdodhayom.co.il/המשטרה-חוקרת-סרטון-המתעד-טביעה-של-אדם-ו/

http://ashdodhayom.co.il/פרשת-ההקלטה-של-בן-עדי-מידע-על-מקרה-מוות/

http://ashdodhayom.co.il/משטרת-ישראל-פשטה-על-עיריית-אשדוד-במסגר/

תגובה אחת

  1. נפתלי ובן עדי שני צבועים תרתי משמע,
    הם עקרב ארסי ומיד בעור כבש. מקווה שתוכל תגובה זאת תגיע לידיעת וועד המצילים הם מבינים רק שפה אחת: כח ואם אפשר עוד יותר כח !!!
    אין לכם עם מי לדבר. כל הצעה של נציג אופוזיציה,ואפילו תזכה את העיריה במענק של 2 מיליארד שקל, תזכה לביטולה, התנגדות טוטאלית מסרת היגיון. רק אם תסגרו את החופים ותכרעסו שביתה לפני פסח,ידברו אתכם ברצינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.