הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > צרכנות > מבצע מכירת ציוד למתגייסים

מבצע מכירת ציוד למתגייסים

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

אתרYOH במבצע מכירות מיוחד של ציוד צבאי למתגייסי נובמבר
המכירה תתקיים ביום שישי 17.11 במחסן החברה בישוב קדימה שבשרון

ביום שישי הקרוב 17.11, אתר המכירות YOH המתמחה בציוד לחיילים יפתח את מחסניו לימי מכירה מיוחדים למתגייסי נובמבר ולחיילים ללא פערי תיווך (מהיבואן לצרכן). במכירה המיוחדת יוצעו כל המוצרים הקיימים באתר YOH בהנחות משמעותיות של 15%.
המחסן ממוקם בישוב קדימה ברחוב האופה 1, בניין ישראליפט , בין השעות 09:30 ל 14:00
אתר YOH תויג על ידי רבים כבשורה החמה בשוק הציוד הצבאי מתמחה בציוד לחיילים וחבילות גיוס ייעודיות למתגייסים ומתגייסות לשירות הביטחון בישראל. חבילות הגיוס של YOH עונות על צרכי המלש"בים המצטרפים ליחידות השונות של צה"ל. הן מחולקות על פי קטגוריות שונות ובטווחי מחירים שונים. הדבר העיקרי שמבדיל אותם משאר החבילות הקיימות בענף הוא אסטרטגיית המחיר של YOH המייבאת ומשווקת את המוצרים בעצמה, מה שמאפשר לה למכור את החבילות במחירים האטרקטיביים ביותר בישראל וזאת לצד הקפדה יתרה על איכות המוצרים.
בין המוצרים ניתן למצוא: חבילת גיוס ללוחמים המכילה את כל הציוד ללוחם כגון שפצורים, ביגוד, היגיינה, מד"סים ועוד. המארז ארוז בקפידה בתיק גב מפנק של 85 ליטר. הביגוד כולל שלושה תחתוני בוקסר 100% כותנה,6 חולצות טריקו ירוקות,3 חולצות טריקו לבנות, סל כביסה רשת מדוגם, 6 זוגות גרבי צמר צבאיות למסע, 5 זוגות גרביים למד"סים, כרית נסיעה וסל כביסה קנבס איכותי. עוד ניתן למצוא בין המוצרים: חבילת גיוס ללוחמות הכוללת שלל מתנות ארוזות היטב לשירות צבאי מושלם ללוחמת בתוך תיק גב בנפח של 85 ליטר ובתוכו ביגוד, היגיינה ומוצרים לשטח.

 

 

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים