הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מבצע אכיפת עבירות רעש למניעת באיכות חיי התושבים

יחידת השיטור העירוני של משטרת ישראל פעלה בעיר אשדוד במהלך הלילה בפארקים השונים וחופי הרחצה בפעולות אכיפת עבירות רעש וצריכת אלכוהול על ידי בגירים וקטינים

פעילות אכיפת עבירות איכות חיים למען תושבי השכונות תימשך גם בשבועות הקרובים ,ציינו במשטרה.

לקראת עונת הקיץ שבפתח ובמסגרת היציאה לחופשת חג השבועות, קיימה יחידת השיטור העירוני באשדוד בשיתוף פקחי עיריית אשדוד פעילות יזומה במספר פארקים ומרחבים ציבוריים ברחבי העיר(פארק רובע הסיטי,פארק לכיש אשדוד,פארק רובע וי,פארק חוף לידו,פארק ט"ו) למיגור תופעות הפוגעות באיכות חיי התושבים. כידוע, תושבים המתגוררים בסמוך לפארקים עירוניים סובלים לא אחת מבעיות רעש וונדליזם, הפוגעות באיכות חייהם.

בפעילות אכיפה של יחידת השיטור העירוני ובסיוע השיטור הרגלי, נרשמו הלילה 24 התראות ודוחות רעש, בוצעו 22 שפיכות אלכוהול, ונרשמו 5 דוחות בגין נסיעה בניגוד לחוקי התעבורה (כניסה לפארקים).

במשטרה וביחידת השיטור העירוני ציינו, כי פעילות ההסברה והאכיפה יימשכו גם בשבועות הקרובים, ביתר-שאת וזאת במטרה למגר תופעות פסולות ומסוכנות מעין אלו, לספק את תחושת הביטחון לתושבים תוך טיפול אפקטיבי בעבירות איכות חיים.


קרדיט דוברות המשטרה

4 תגובות

 1. פתחו לפני 3 חודשים פארק כלבים מתחת למרפסות ביתנו (23 מטר בסך הכל)!! מאז ועד היום לא זכינו לשון כמו כל אדם נורמלי!!! כל דיירי הבניין מתלוננים על הרעשים בשעות הלילה המאוחרות ובשועות הבוקר המוקדמות!!! מעבר לכך המקום ניראה כמו שוק! פארק ירוק ומהמם עכשיו חום מלא בריחות ובורות.
  הפנייה היא בשם כל דיירי סיטרין 1-3-4 וישפה!!!

 2. מחכה לראות את היחידה הזו בעיניים שלי…
  פארק ייעודי לכלבים שהוצב מתחת לחלון ביתי. רעש בעלי הכלבים ונביחות 24/7, בנוסף הפארק לא מתוחזק ומלוכלך.
  נציגה חמודה במוקד 106 הבטיחה לי סיורים מסוג זה כדי למגר את התופעה- לצערי טרם קרה. ואם שאלתם לגבי הרעש והלכלוך, אז לצערי ללא שינוי

 3. אחרי שעושים פארקיל ללא חשיבה מעמיקה איפה למקם אותם, עכשיו משקיעים כספים בשיטור כדי לשמור נל שקט. מלנתחלמה אפשר המה תצשי על כך. בכת העיר הפארק הכי נורמלי נמצא ברובנ ב . רחוק מ דיירים במידת האפשר. סוף מעשה במחשבה תחילה.
  הכלביה בפארק סיטרין היא דוגמא של החלטה של חכמי חלם שבורא עולם ישלח לעירייה מנהלים יותר מוכשרים ממה שיש.. קודם בונים אחר כך חושבים. השם יעזור

 4. בכל חג ברובע י"ב, רח' כסלו 99 בגינה פרטית, נפגשת חבורה של ערסים ומרעישה עם צעקות לתוך הלילה וקטנועים.
  כרגע 2:28 בבוקר והם עדין צועקים…!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.