הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מבוכה לעיריית אשדוד: הודעת העדכון לתושבים יצאה בזמן והעבודות על הרצל טרם התחילו

עיריית אשדוד פרסמה את תכנית העבודה לביצוע פסי האטה על ציר הרצל, שהייתה אמורה להתחיל אתמול (9/7/19) בלילה אבל בפרויקט, שנראה, כי שום תקלה לא פסחה עליו גם הפעם, העבודות לא התחילו בזמן בשל תקלה.

לפי המידע שהגיע למערכת ״אשדוד היום״, העבודות לא התחילו הואיל והיתה תקלה במכונה, שאמורה לנסר את האספלט. המשאית עם האספלט נמצאת בשטח וככל הנראה העבודות יתחילו היום (רביעי).

ההודעות המקוריות שיצאו מהעירייה:

ההודעה החדשה, שפרסמה עיריית אשדוד הבוקר:

יום רביעי ה- 10/07/19  מהשעה 21:00 ועד 05:00 יבוצעו פסי האטה בין צומת ז'בוטינסקי לצומת שבי ציון לשני הכיוונים (גם מסלול לצפון וגם מסלול לדרום). התנועה בקטע זה לא תתאפשר לשני הכיוונים.

בהמשך להצהרה של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי כי ציר הרצל ייפתח לתנועת אוטובוסים תוך 60 יום, העבודות לאורך הציר היו אמורות להתחדש אתמול (שלישי), אך, כאמור, נדחו להיום (רביעי) בלילה. המועד שהובטח על ידי ראש העיר לסיום העבודות הוא 22 ביולי 2019.

 עבודות הלילה על ציר הרצל יתקיימו בהתאם לאישורי המשטרה. העבודות תעשנה על מקטעים שונים בציר הרצל, לסירוגין, והן תכלולנה: עבודות התקנה של אמצעי בטיחות למיתון מהירות הנסיעה, עבודות צביעה וסימוני דרך והצבת תמרורים.

העבודות תעשנה כאמור בלילה על מנת לצמצם ככל האפשר שיבושי תנועה ולאפשר את ריכוז העבודות בהתאם למקטעים שונים שעל הציר.

השלמת העבודות בציר הרצל מצטרפות לציר מנחם בגין ומייצרות רצף לנתיב תחבורה מועדף עבור התחבורה הציבורית. המשך הפרויקט יכלול כידוע את ציר ז'בוטינסקי ודרכים בשכונות המזרחיות, הנמצאים כרגע בשלב תכנוני מתקדם בהתאם לתכנית המקורית, ושכולם יחד נועדו להתחבר לתכנית תחבורתית משודרגת ברמה הגבוהה ביותר בארץ, תוך שימת דגש על הבטיחות בדרך. כמו כן, עיריית אשדוד הצהירה, כי האוטובוסים החשמליים נמצאים בקו ייצור ואמורים להגיע בעוד כ-10 חודשים. עם קליטתם, ייקלטו גם נהגים חדשים ותגובש תכנית הקווים החדשה של העיר אשדוד. ממשרד התחבורה נמסר, כי המכרז לאוטובוסים החשמליים טרם יצא.

עיריית אשדוד טרם העבירה את תגובתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.