מאיה כהן עם המופע של הילדים המיוחדים שריגש רבים|סקירת המופע

הערב, בטקס מכובד וצבעוני, חגגו ילדות החוג לריקוד במתנ"ס יא' את סוף השנה במופע מרהיב מבית היוצר של SHOW DANCE בניצוחה של מאיה כהן

רכז החוגים מר אריה ביטון, אשר דואג להצעיד את תחום החוגים ברובע יא' קדימה משנה לשנה יותר ויותר, פתח את המופע בהתרגשות גדולה.

במשך כל שנת הלימודים הנוכחית, לימדה מאיה כהן את ילדות רובע יא' והסביבה ריקוד ממגוון סוגים – היפ הופ, ג'אז, מודרני ועוד. החוג התקיים בבתי הספר של התלמידות וגם במתנ"ס עם-שלום אשר ברובע יא'.

התוצרים של השנה הנוכחית הותירו את ההורים בהפתעה גמורה וסיפוק גדול, נוכח הדיוק והביטחון שהילדות צברו בהופעה מול קהל גדול.

מופע אחד מבין כל הקבוצות, עורר רגשות מוגברים אצל כל הנוכחים. היה זה המופע של הילדים עם הצרכים המיוחדים על הבמה. כאמא לארבעה ילדים, אשר שלושה מהם עם צרכים מיוחדים, מוצאת לנכון מאיה לשלב ילדים מיוחדים בחוגי הריקוד בהנחייתה, ממש ככל הילדים.  בדיוק כפי שאנחנו כחברה חייבים להיות בכל תחום.

"לראות את הילדים מופיעים בביטחון מלא, בקדמת הבמה פשוט היה מעורר כבוד וממש בכיתי", אמרה לנו אחת האימהות שנכחה בקהל. והאמת היא שההתרגשות ניכרה בכל הנוכחים, שבתום הריקוד פשוט נעמדו על רגליהם והריעו לילדים.

בתום המופע, עלתה מאיה לנאום את נאום הסיום, אשר הגיע לסיום עם עליית נציגות התלמידות שביקשו לשאת נאום תודה משלהן, מלווה בזר פרחים, מתנות למאיה ותקווה לשנה החדשה שתבוא לטובה.

צילום: "אשדוד היום"

 

 

בגיזרה הפוליטית נכח ממלא מקום ראש העיר – גבי כנפו; לא הייתה במקום נוכחות של נציגות בכירה של החברה למתנ"סים.

נעדרו: יו"ר החברה העירונית בוריס גיטרמן והמנכ"ל אורן טוויל. 

 

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים