הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

לתשומת לבו של יניב קקון: שימוש במשאבי הרשות לצרכים פוליטיים עלול להוות עבירה פלילית של הפרת אמונים

ביום ראשון האחרון, ערך חבר המועצה יניב קקון מתנועת ״אשדודים״ כנס הנראה ככנס פוליטי של התנועה, כך לפחות לפי הפרסומים בעמוד התנועה, במרכז ״כיוונים״ שהינו מרכז עירוני-ציבורי. כידוע, שימוש במשאבי הרשות לצרכים פוליטיים הינו אסור ועלול להוות עבירה פלילית של הפרת אמונים ואף לגרור חיוב אישי

ביום ראשון האחרון, התכנסה אסיפת המובילים של תנועת אשדודים במרכז ״כיוונים״ העירוני. מדובר בכנס הנראה פוליטי לכל דבר ועניין ובטח לפי הפרסומים שלו בעמוד התנועה.

תושב העיר הפנה את תשומת לב מערכת ״אשדוד היום, לדברים ואמר: ״אם זה בסדר לעשות כנסים פוליטיים במקומות ציבוריים אז אין בעיה, שכולם יעשו אבל אי אפשר לתת ל״אשדודים״ ולשלול מכל היתר. מה גם שהם אכזבה בעיניי ״אשדודים״ כי הם יושבים בקואליציה ותכל׳ס לא עושים כלום הנראה לעין״.

להלן הפרסום:

לפי הנחיות היועץ המשפטי לממשלה, אשר פורסמו ב-17 באפריל 2018, נכתב כך:

״גם שימוש במשאבי הרשות המקומית לצרכים פוליטיים שאינם בגדר תעמולה הינו בגדר האסור – שימוש מעין זה עלול להוות עבירה פלילית של הפרת אמונים, והוא לכאורה הוצאה בלתי חוקית לעניין
נוהל חיוב אישי״.

להלן תגובתו של יניב קקון לדברים (טעויות במקור):

אהלן תמי

לא מדובר בכנס פוליטי. אלה במפגש פעילי ופעילות ציבור שמעורבים בעשייה העירונית. מפגש להצגת הנושאים הרלוונטים והצפת צרכים מהשטח על ידי תושבי העיר. כן ירבו.

מעיריית אשדוד לא נמסרה תגובה

תגובה אחת

  1. תגובה תמוהה של מי שיושב בקוהליציה…
    מאז שניבחרו, לא שמעתי מהם, לא קראתי על משהו משמעותי שהביאו לציבור באשדוד ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.