הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

לקראת חג פורים: המשטרה תפסה עשרות ״צעצועים מסוכנים״

עם כניסת חודש אדר לטובה, למי לא ייצא להתעורר בבהלה לקולות נפץ של ׳נפצים׳ בשכונת מגוריו? בפעילות שערכה אתמול יחידת השיטור העירוני בעיר אשדוד בסיוע כלב משטרתי, נתפסו עשרות פריטים המוגדרים "צעצועים מסוכנים" ברשותו של קטין תושב העיר. הציוד שנתפס הוחרם על ידי השוטרים והקטין התייצב הבוקר לחקירה בתחנת המשטרה.

אתמול ערכה יחידת השיטור העירוני, יחידה המורכבת משוטרים ופקחים מסייעים מטעם עיריית אשדוד, פעילות להגברת תחושת ביטחון הציבור וכנגד עבירות הפוגעות במרקם ואיכות חיי התושבים שומרי החוק.

במסגרת הפעילות הממוקדת כנגד תופעת הנפצים ושאר פריטי הנפץ בהן נעשה שימוש רב לקראת ובמהלך חג פורים הממשמש ובא, פריטים שבעקבות שימוש בהם מופרת שלוותו של האזרח מאחר ואלו גורמים לא אחת לבהלה של ממש, בוצע חיפוש בביתו של קטין בו נטלו חלק שוטרי היחידה בליווי כלב משטרתי העוסק בשגרת יומו בסיוע לאיתור אמל"ח. במהלך החיפוש אותרו עשרות פריטים המוגדרים "צעצועים מסוכנים" ואלה נתפסו והוחרמו על ידי המשטרה.

במשטרה ציינו כי פעילות מסוג זה תימשך כל העת למען הציבור, מחד, ולמען ביטחון אותם צעירים המסכנים עצמם מעצם השימוש בפריטים אלו העלולים לגרום לפגיעות גופניות.


קרדיט דוברות המשטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.