הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > עדכונים מהשטח > לפי כתב האישום של הנאשם בדקירת בת זוגו: ״את עדיין חיה או להרוג אותך?״

לפי כתב האישום של הנאשם בדקירת בת זוגו: ״את עדיין חיה או להרוג אותך?״

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

״את עדיין חיה או להרוג אותך?״ , כך נכתב בכתב האישום של הנאשם בדקירה של בת זוגו בשבוע שעבר.

בת הזוג היתה על הרצפה ודיממה, עת אמר לה הנאשם במעשה את הדברים. כתוצאה ממעשיו, נגרמו למתלוננת חתך ברוחב 10 ס״מ בידה השמאלית ועוד שבר.

כאשר השוטרים הגיעו לזירה בתוך דירה באשדוד, קיבל את פניהם הנאשם במעשים ב״מה אתם עושים פה, בלאט?״
כאשר ביקש השוטר מהנאשם לעצור, איים עליו ב״בוא, אני אהרוג אותך, בלאט״. לבסוף אף היכה את השוטר. כאמור, כתב אישום הוגש כנגדו.
ב26/11/17 משטרת ישראל נקראה אל דירה בעיר אשדוד בה הותקפה תושבת העיר, 45, על ידי בן זוגה, 41, באמצעות חרב סמוראי. החשוד במעשה אותר על ידי השוטרים בסמוך ונעצר תוך שניסה לתקוף אותם. בהמשך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט.
באותו הלילה, מעט לאחר חצות, התקבל דיווח במוקד משטרת ישראל על מקרה תקיפה בין בני זוג בעיר אשדוד וכי האישה הותקפה באמצעות כלי חד ונחתכה בידה. כוחות משטרה שהוזעקו לאירוע איתרו את המודיעה יחד עם צוותי רפואה שהוזעקו אף הם כשהיא עם חתך ודימום בידה השמאלית. בתחקור ראשוני שערכו השוטרים עלה כי האחראי למעשה הנו בן זוגה של המתלוננת וכי הוא תקף אותה באמצעות חרב. בעת שפונתה המתלוננת החבולה אל בית החולים ניגשו השוטרים אל הדירה בה נמסר כי שוהה החשוד. כבר בכניסה לדירה הבחינו השוטרים בכתמי דם, מגבת מגואלת בדם וחרב סמוראי גדולה מונחת על הרצפה. בשלב זה נכנס החשוד אל חצר הבית והחל מקלל את השוטרים בשפה הרוסית תוך שאף מאיים על השוטרים כי יפגע בהם. השוטרים הצליחו להשתלט על החשוד ששהה ככל הנראה בגילופין וזה נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה באשדוד. גם כשהובא החשוד אל התחנה, לא חדל מדברי האיום לעבר השוטרים ואף תקף את אחד מהם תוך שנגח בפניו בעת שזה ביקש להוציאו מתוך ניידת המשטרה. כאמור, היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בבית המשפט.

קרדיט דוברות המשטרה

בדוק גם...

גולש נחתך מלהב הגלשן ופונה לבית החולים

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לחוף הקשתות באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

שינוי גודל גופנים