לסרי, לא די בהבל פה צריך לעבוד כדי להגיע לצמרת

בכתבה, שפורסמה השבוע באתר ynet אודות הערים המבוקשות בחיפושים באתר יד 2 הגיעה אשדוד למקום התשיעי 122 חיפושים. אם כך, מדוע פרסם ראש העיר, כי אשדוד בצמרת הערים המבוקשות, בזמן שהרבה לפני אשדוד נמצאות: נס ציונה, גבעתיים, רחובות, ראשון לציון ואפילו כפר סבא?

העיר המבוקשת ביותר היא נס ציונה, שבה על כל מודעה למכירת דירה שעלתה בלוח יד2 נרשמו 293 חיפושים. אחריה מדורגת גבעתיים עם 175 חיפושים על כל מודעה, ואחריה רחובות עם 146 חיפושים. עובדה זו לא הפריעה לראש העיר לכתוב עמוד הפייסבוק שלו, כי אשדוד נמצאת ״בצמרת הערים המבוקשות בישראל״.

הנתונים עולים ממדד החיפושים, שפותח באתר יד2 ובחן את החיפושים במהלך השנה האחרונה (מאי 2018 עד מאי 2019). במקום הרביעי נמצאת שכנתנו ראשון לציון עם 139 חיפושים על כל מודעה, ובמקום החמישי כפר סבא עם 138 חיפושים. בחמישייה השנייה של הערים המבוקשות מדורגות בהתאמה חולון (135 חיפושים), הרצליה (132 חיפושים), מודיעין (126 חיפושים) אשדוד (122 חיפושים) ופתח תקווה (116 חיפושים).

כאמור, עובדה זו, לא הפריעה לראש העיר לכתוב, כי אשדוד נמצאת בצמרת הערים המבוקשות בישראל, וכן לצייר גרף כרצונו, בזמן שבפועל, בהתאם למדד, אשדוד ממוקמת במקום התשיעי.

להלן הרשומה שפרסם ד״ר לסרי:

הגולשים לא נותרו חייבים והגיבו לפרסום של ראש העיר, אם כי בעצימות נמוכה מאוד:

להלן הדירוג כפי שפורסם באתר ynet:

אולי תתעניין ב...

ליגת התיכונים בכדורסל יצאה לדרך

היום יצאה הליגה לתיכונים בכדורסל לעונה נוספת. מדובר באירוע הספורט האנרגטי והצעיר ביותר בעיר. 9 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים