הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

לסרי הבטיח וקיים: קנסות בביג לראשונה מזה 3 שנים

בשבועות האחרונים, סוערת העיר סביב מחאת תושבי העיר בגין החלטות מסוימות אשר התקבלו על ידי ראש העיר בקומה ה-5 בבניין העירייה

בפוסטים האחרונים, שהוציא ראש העיר בדף הפייסבוק שלו הוא ביקש להרגיע את הרוחות הסוערות בעיר וניסה לדמות מצב, לכאורה, בו יש הידברות עם תושבי העיר. ייתכן והידברות קיימת עם חלק מתושבי העיר, אך המעשים בשטח היום (שבת) הראו דבר אחר לגמרי.

היום בצהריים, התכנסו להם פקחים עירוניים של עיריית אשדוד במטרה לחלק קנסות לראשונה מאז שהביג נפתח. למערכת "אשדוד היום" הגיע מידע, לפיו מעולם לא ניתנו בביג קנסות מאז הקמתו לפני 3 שנים.

העובדה, שפקחים יהודיים המעניקים קנסות לתשלום בבתי עסק  בשבת וגורמים בכך לחילול שבת בפרהסיה, נעלמה מעיניהם של נותני ההוראות בעיריית אשדוד, ככל הנראה, והדבר, כך מסתבר, לא נראה להם אירוני במקצת. אחרת, כיצד ניתן להסביר את חילול השבת העצום הזה, עת נותנים דו"חות לחנויות פתוחות על ידי פקחים יהודים?

לזכותו של יחיאל לסרי ראש העיר ניתן להגיד, כי הוא הבטיח שיינתנו קנסות בביג פאשן בעיר ואכן עמד במילתו. הפקחים העירוניים מילאו אחר הוראות אשר ניתנו להם מלמעלה וחילקו היום קנסות בחנויות פתוחות בביג.

מאידך, הצלחנו להתבלבל הואיל ובפוסטים של ראש העיר הוא טוען להידברות עם תושבי העיר הרבים מכל הדעות וגורס, כי הפתרון למצב הנוכחי נמצא מעבר לפינה בהנהגתו.

השאלות העולות ממצב לא פשוט זה בו העיר נמצאת הן כאלה:

עם מי מבקש להיטיב ראש העיר? למי הבטיח ראש העיר שיינתנו קנסות בביג פאשן? האם גם במקומות אחרים בעיר קיבלו השבת דו"חות לתשלום? האם נעלם מעיניו של ראש העיר, חובש הכיפה, כי חילול שבת בפרהסיה על ידי פקחי העירייה הינו חמור פי כמה מחנות פתוחה בפאתי העיר? כיצד ינסו בישיבת מועצת העיר הקרובה להסדיר את מתן הדו"חות ככלל? האם ישנו את חוק העזר העירוני? כיצד מהלכים דרסטיים אלו, של מתן דו"חות לחנויות פתוחות בשבת, יובילו לרגיעה של תושבי העיר הזועמים?

להלן צילום חלק מהקנסות שניתנו לחנויות היום (שבת) בביג פאשן אשדוד:

 

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.