הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

למה ראש העיר לא הגיע לסיור ברובע ו'?| סוחר בשוק: "תושבי רובע ו' לא ישכחו את ההזנחה"

ביום שישי האחרון (10/8/18), סייר גבי כנפו בשוק ו' כחלק מקמפיין הבחירות. רעיון יפה מאוד רק, שאדם מאוד מרכזי היה חסר בסיור. ראש העיר!

בסיור, שנערך על ידי כנפו ופעיליו בשוק ו' ראש העיר לא נכח, משום מה. היכן היה ראש העיר? מדוע ראש העיר לא הצטרף לסיור בשוק ו', שהרי ידוע, שרובע ו' הינו רובע וותיק, אשר בבחירות האחרונות היה ברובו לטובת מועמדים אחרים מלסרי ובעיקר עם צילקר? האם תושבי רובע ו' לא נחוצים לראש העיר בבחירות הקרובות? האם הוא חושב שהוא ייבחר לראשות העיר בלי סיוע של תושבי רובע ו'?

האם חשש ראש העיר מעימותים צפויים עם הירקנים והסוחרים בשוק ו'?

 

 

בשנים האחרונות, נתלו מספר שלטים על ידי עיריית אשדוד, המבשרים על תחילתו של שיפוץ מרענן בשוק ו', בשיתוף פעולה עם הסוחרים. רבים האמינו שכך יהיה, שכן איזה אינטרס יש לעירייה לתלות שלטים מבלי להתחיל בעבודות?

מבקרי השוק ובוודאי הסוחרים שבו מעידים, שעד עצם היום הזה לא נעשה השיפוץ הכולל המובטח בשוק ו' וייתכן, שזו הסיבה, שגבי כנפו הגיע לשוק לבדו מבין המתמודדים ברשימה.

רובע ו' הינו רובע ותיק, אשר תושביו מבינים היטב את חשיבות היחס מגורמים בעיריית אשדוד ומבחינים בעצמם, מדי יום, בהזנחה הקיימת ברובע בתחומים מסוימים. החל מסגירת בית ספר 'שקמים' והענקתו לחרדים וכלה בערימות פסולת ואשפה המעטרות חדשות לבקרים את רחובות העיר.

אחד מהסוחרים, אשר מצולמים בתמונה עם כנפו ושמו שמור במערכת, ביקש ממערכת "אשדוד היום" לפרסם את עמדתו בעניין הסיור: "שנים לא ראינו את גבי כנפו ופתאום הוא מגיע לפני הבחירות? התחננו שיתחילו את השיפוץ וכלום לא קרה. הם חושבים שאנשים מפגרים? ממש לא. תושבי רובע ו' לא ישכחו את ההזנחה ברובע ולא יתמכו במי שזלזל בהם לאורך השנים. חשבנו שלפחות לקראת הבחירות נראה את ראש העיר אבל גם עכשיו כנראה הוא לא צריך אותנו", כך עמדתו של אחד הסוחרים.

עיריית אשדוד טרם מסרה את תגובתה וככל שתמסור הרי שזו תפורסם במלואה.

הזנחה ברובע ו'. צילום: אשדוד היום

תמונה מתוך הפייסבוק של גבי כנפו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.