הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ליגת התיכונים בכדורסל יצאה לדרך

היום יצאה הליגה לתיכונים בכדורסל לעונה נוספת. מדובר באירוע הספורט האנרגטי והצעיר ביותר בעיר. 9 תיכונים לוקחים השנה חלק במפעל המדהים הזה ונראה שצפויה עונה מותחת במיוחד

היום התקיים טקס פתיחת הליגה אליו הגיעו כל 9 הנציגות לצילומים קבוצתיים והיכרות עם חורקי הליגה. והיה גם משחק פתיחה מותח שהסתיים בניצחון של מקיף ו׳ על מקיף ט׳ בתוצאה 63:52.

ברשות הספורט התכוננו לא מכבר לפתיחת הליגה ולפי הארגון המופתי של אירוע הפתיחה נראה שההכנות היו מצויינות. מאות מחבריהם של נבחרות המקיפים הצביעו ברגליהם ובאו לתמוך ולעודד עם שלטים ואווירת כדורסל מדהימה.

ליגת התיכונים היא רק חלק מהפעילות העניפה אותה מבצעת רשות הספורט העירונית בבתי הספר התיכוניים ובבתי הספר היסודיים בענפי ספורט שונים.

ליגות מקבילות מתריימות גם בקט רגל, כדורשת, ועוד…

בני חזקיה, סמנכ״ל רשות הספורט ומנהל הליגה: צפויה ליגה מרתקת ומענניית שבסיומה, בחודש מרס, תוכרז האלופה. תודה למנהלים ולמורים במערכות החינוך על שיתוף הפעולה.

גם המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט משה בוטרשווילי התייחס להשקעה בדור הצעיר: ״אני בכל הזדמנות מציין שההשקעה בדור העתיד, בנוער האיכותי של העיר אשדוד היא מהותה של רשות הספורט, אני שמח שהנהלת הרשות עושה מאמצים רבים ומצליחה לייצר פעילות עניפה ועל כך אני מצדיע להם״.

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: ״ההצלחה של ליגת התיכונים בכדורסל בהחלט מפצה על עבודת ההכנה המורכבת של טורניר בסדר גודל כזה, לראות את מאות בני הנוער ממלאים את היכל הקריה באנרגיות מטורפות מצדיקה את ההשקעה, נמשיך להשקיע מאמצים ומשאבים בליגות מקבילות, לבנים ובנות בתיכונים ובבתי הספר היסודיים.״

צילום: אבי רוקח

תגובה אחת

  1. אסרף השרלטן קושר לעצמו כתרים שגנב ממנהל הרשות הקודם.
    אסרף גונב הדעת לוקח קרדיט שלא שייך לו. הוא לא השקיע ולא יזם את אליפות התיכוניים.
    האיד הזוי,תחמן וריק מתוכן. סתם מינוי פוליטי שיחלוף המהירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.