לחמני על השחתת השילוט: "אנחנו ננצח, נחליף את ראש העיר ונמשיך לנהל מערכה נקייה"/צפו בסרטון ההשחתה

ד"ר אלי לחמני: "השחתת שלטי הסיעה הינה אלימות לכל דבר!"

המתמודד לראשות העיר, ד"ר אלי לחמני, גילה הבוקר (רביעי),  כי הוונדליזם גואה כלפי פעילות סיעת 'אשדוד תנצח', שבראשה הוא על גבול האלימות, לאחר שלא די בכך ששלטים בהם הוא מופיע מועלמים מרחבי העיר,לטענתו, אלא גם משאית של אדם פרטי שרק אתמול הוצב עליה שלט – הושחתה.

בשבועות האחרונים, צבר לחמני, המתמודד על ראשות העיר, תאוצה אדירה בתמיכת תושבי אשדוד במועמדותו של ד"ר אלי לחמני, חבר מועצת העיר והמועמד לראשות העיר בפומבי – ולראיה חוגי בית ומאות שלטים שמתנוססים בבתים, בכל הרבעים. אלא שבימים האחרונים נראה, כי הוונדליזם עובר כל גבול, בגזרה הפוליטית כאשר שלטים של הסיעה מושחתים לאור יום.

הבוקר, (רביעי) החליט ד"ר אלי לחמני שלא לשתוק לאחר שנודע, כי משאית של אדם פרטי אשר עליה הודבק שלט אמש – הושחתה.

המסר של לחמני לפעילים – מערכת בחירות נקייה ואיכותית

ד"ר לחמני מתייחס למעשי הוונדליזם הללו: "איני נוהג לחשוף פרטים מישיבות מטה שאני מנהל עם תומכיי ופעילי הסיעה אולם אני מוכרח להודות, כי אתמול הבהרתי בפני המשתתפים, כי מערכת הבחירות מבחינתנו צריכה להיות נקייה. אצלנו אף אחד מן הפעילים אינו רשאי לגעת בשום שלט של אף מתחרה, לא פיזית ולא בכל דרך אחרת – זאת מתוך רצון לשמור על טוהר הבחירות, גם בהיבט זה. אנו מבקשים להעביר את המסרים שלנו באופן ישיר לתושבי אשדוד – ושהתושבים יעשו את הבחירות שלהם כאשר הם מגיעים לקלפי. ננצח ונחליף את ראש העיר והשלטון הנוכחי גם מבלי לפגוע בשלטים ואני מצפה מיתר המתמודדים להורות גם לפעיליהם ותומכיהם לפעול בדרך נקייה".

ד"ר לחמני הוסיף: "אני רואה בהשחתה הזו חציית גבולות ואלימות לכל דבר. נראה, כי פעולות מן הסוג הזה מעידים יותר מכל על מבצעי ההשחתה כלוקים באיבוד עשתונות, ככאלה שאינם ראויים להנהגה. לא ניגרר לאלימות הזו, לא ניתן יד לאלימות ונמשיך לנהל מערכת בחירות בדרך נקייה – עד הסוף".

מוזמנים לצפות בסרטון:

אולי תתעניין ב...

4 שוהים בלתי חוקיים עוכבו לחקירה

שוטרי משטרת ישראל ופקחי יחידת השיטור העירוני פעלו בימים האחרונים בעיר אשדוד כנגד הימצאותם של …

שינוי גודל גופנים