הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

לאחר שחזר לאשתו ב"שלום בית" שב הבעל לאהובתו ממקום עבודתו

בסוף האהבה מנצחת….

לאחר שחזר לאשתו ב"שלום בית" שב הבעל לאהובתו ממקום עבודתו

גרושתו שתבעה ממנו תוספת כספים בטענה ששכרו נפגע בשל הרומן שניהל הפסידה בבית המשפט המחוזי

 

דומה שאת הסיפור שנחשף בבית המשפט המחוזי  בחיפה, ניתן היה לקרוא ב"רומן הרומנטי" אלא שהוא התרחש במציאות הכואבת של ימינו. הבעל שניהל רומן במקום עבודתו עם אחת העובדות נתפס על ידי אשתו, החליט שלא לוותר על משפחתו וחמשת ילדיו,  התפטר מעבודתו וחזר לאשתו..

השנים החלו בהליכי גירושין, הגיעו לידי הסכם שקיבל תוקף שלך פסק דין, אולם בסופו של דבר החליטו לתת הזדמנות ל"שלום בית". הבעל מצא עבודה אחרת, אבל כעבור זמן שב אל חיק אהובתו. אשתו הגישה תביעת גירושין לבית המשפט לענייני משפחה  ודרשה לקבל את "נכסי הקריירה של בעלה". לדבריה היא נשאה בעול המשפחה בעוד שבעלה עשה קריירה.

הבעל, באמצעות עו"ד טלי איטקין, מומחית בדיני משפחה טען כי בין בני הזוג נעשה  הסכם חלוקה שווה של נכסים  ועל פערי השכר שביניהם, הוא הסכים לשלם לה דמי מזונות חודשיים בגובה 2,500 שקל. בתגובה טענה האישה כי תשלום זה הוא "פיצוי בגין הבגידה שלו". לטענת הבעל הגירשוין היו בשל חזרת אשתו בתשובה.

לאחר שבית המשפט לענייני משפחה דחה את תביעתה, ערערה האשה לבית המשפט המחוזי וטענה בין השאר, שעקב התפטרותו ממקום עבודתו הקודם, בשל הרומן שניהל הבעל החל לעבוד במקום חדש בשכר נמוך יותר והיא אינה "צריכה לשאת בהפסד בגלל התנהגותו המגונה":.

שופטי המחוזי יעל וילנר, סארי ג'יוסי ואספרנצה אילון, קיבלו את טענותיה של עו"ד איטקין שבעת גיבוש ההסכם בין שני בני הזוג "בסיבוב הראשון" הם לקחו בחשבון את כושר ההשתכרות של הבעל והתביעה של האישה חסרת תום לב ולא הוגנת.  כמו כן קבעו השופטים שההסכם גובש בידי אנשים בגירים שהיו מיוצגים על ידי עורכי דין וכל צד קיבל על עצמו את ההסכם שיש לכבדו. הם דחו את טענתה שהיא קיבלה פיצוי עקב בגידת בעלה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.