הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

כתב אישום כנגד בן מיעוטים בגין מעשים מגונים בקטינות בחוף י״א

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט השלום באשקלון כתב אישום נגד שוהה בלתי חוקי (שב"ח), אשר ביצע מספר מעשים מגונים בשתי אחיות קטינות בחוף הים ברובע י״א באשדוד

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אדוה וייצגן, בתאריך 7.8.2020 הגיע הנאשם רשיד אחליל (25) לחוף מוכרז ברובע י"א באשדוד, הבחין בשתי אחיות, בנות 13 ו-16 שרחצו בים, וביצע בהן בהזדמנויות רבות, בלא הסכמתן, מעשים מגונים, לעתים תוך שימוש בכוח.  

הקטינות סיפרו לאמן על מה שאירע והצביעו על הנאשם. האם התלוננה בפני מנהל תחנת ההצלה בחוף שעיכב את הנאשם והזעיק את המשטרה.

כתב האישום מיחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשים מגונים, מעשה מגונה בכוח וכניסה ושהייה בישראל שלא כדין.

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

מתוך עובדות כתב האישום שהוגש:

ביום 07.08.20, לאחר כניסתו לישראל כאמור, בשעה שאינה ידועה במדויק למאשימה, הגיע הנאשם, לחוף מוכרז רובע י"א באשדוד. בשעה 18:15 או בסמוך לכך, היו בחוף מתרחצים וביניהם א.א.קטינה ילידת 2004  ואחותה ב.ב. קטינה ילידת 2007 , אשר בילו יחד עם משפחתן בחוף. 

סמוך לשעה 18:15 נכנסו הקטינות לרחוץ בים באזור רחצה תחום. באותו מקום, סמוך לקטינות, רחץ גם הנאשם בים. הנאשם ניצל את הרחצה בים כדי לבצע בקטינות מעשים מגונים לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים, שלא בהסכמתן,  הכל כפי שיפורט להלן.  הנאשם, במהלך הרחצה, נעמד סמוך לקטינה 1, נצמד לגופה ותפס בשתי ידיו את ישבנה מעל לבגד הים שלבשה. הקטינה סברה כי הנאשם עשה זאת בטעות ולא העירה לו. הנאשם המתין ואז נצמד לקטינה 1 מאחור, ליפף את ידו האחת סביב מותנה ובטנה והצמיד את גופה לגופו, תוך שהוא מחכך את איבר מינו הזקור בישבנה, ובידו השנייה ליטף הנאשם באצבעותיו את איבר מינה של הקטינה 1, בתנועות סיבוביות, מעל לבגד הים שלבשה, וכל זאת לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים, ושלא בהסכמת הקטינה 1.  

הקטינה 1 הצליחה להתרחק מהנאשם , אך הנאשם שוב התקרב אליה, תפס נאשם את הקטינה 1 במותנה בידו האחת, ובידו השנייה תפס בחוזקה את  איבר מינה מעל לבגדיה וניסה לתפוס את חזה, והכל לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים. הקטינה התנגדה והנאשם אמר לה בתגובה:  "מה, לא רוצה?" או בדומה לכך.  לבסוף, עלה בידי הקטינה 1 להזיז את ידו של הנאשם מאיבר מינה ולהתרחק קמעה, אז הנאשם התקרב אליה וליטף בידו את ישבנה. בתגובה דחפה הקטינה 1 את ידו של הנאשם מעליה והנאשם שוב שאל אותה: "מה, לא ?" והיא השיבה "לא", ואף סימנה  לו בתנועת יד שאינה מעוניינת והתרחקה בתוך הים מהנאשם יחד עם הקטינה 2. בסמוך לאחר מכן, הנאשם שחה לכיוון הקטינות והמתין לשעת כושר. כשהקטינה 2 צללה, נצמד הנאשם אליה מאחור, לפת את בטנה בזרועו האחת  ובידו השנייה נגע בישבנה, וחיכך את ידו באיבר מינה של הקטינה 2 בתנועה סיבובית, מעל לבגד הים שלבשה, וכל זאת לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים, ושלא בהסכמת הקטינה 2. 

לאחר מכן הניח הנאשם לרגע לקטינה 2 ושחה לפניה, ובכל פעם כשהקטינה 2 צללה,  הנאשם ניצל זאת, שב ונצמד אליה ונגע בה באופן המתואר לעיל. הנאשם חזר על מעשיו אלהכחמש או שש פעמים, עד אשר הקטינה 2 דחפה מעל גופה את ידו של הנאשם. הנאשם בתגובה שאל את הקטינה 2 אם הכל בסדר והיא השיבה לו שכן ויצאה מהמים.  בסמוך לכך, גם הקטינה 1 החלה לצאת מהמים, והנאשם פנה אליה שוב ואמר לה: "מה את לא רוצה?" והקטינה 1 ענתה לו: "לא", או בדומה לכך. לאחר שיצא מן הים, הנאשם התיישב על החוף מספר מטרים ממקום מושבן של הקטינות שישבו עם משפחתן.   הקטינות בתחילה לא סיפרו לאיש על מעשי הנאשם, אלא דיברו ביניהן בעניין זה. אמן של הקטינות, ביקשה מהן לספר מה קרה ואז הקטינות סיפרו לה את שאירע והצביעו על הנאשם במקום מושבו בסמוך.  אמן של הקטינות התלוננה בפני דויד כהן, מנהל תחנת ההצלה בחוף והצביעה על הנאשם. כשהבחין הנאשם בכך, עזב את מקום מושבו והחל להתרחק רגלית מהמקום.  המציל עקב אחרי הנאשם כשהוא ברכב המצילים,  עיכב אותו והזעיק משטרה למקום והשוטרים עצרו את הנאשם.   הנאשם במעשיו הנ"ל, נכנס ושהה בישראל שלא כדין, ביצע במתלוננות הקטינות בלא הסכמתן, מעשים מגונים לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים, ובנוסף, הנאשם ביצע בקטינה 1 שלא בהסכמתה מעשה מגונה לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים, תוך שימוש בכוח.  

3 תגובות

 1. מתירנות השמאל ומתירנות ההתנצלות והנימוס המיותר שלנו הביאו למצב כזה שערבים מנצלים אותנו בכל היבט וצורה. מישהו רואה יהודי הולך לעזה או לבנון או במצרים ונכנס לחוף ומתחכך ככה עם ערביה??? איך זה שלנו אין כוח הרתעה לדברים שכאלו פשוט בושה.

 2. הקומבינה האשדודית

  יש מלא ערבים שבאים לחופים של אשדוד מהשטחים.
  בימי שישי אחר הצהריים זה נראה ונשמע כמו החוף של עזה.
  הפקחים והאחראים על החופים עושים להם הנחות מפליגות.
  לדוגמא: בשעה 18:00 הנערים אוספים את הכיסאות, קבוצה של ערבים עם בוקסה של אום קולתום ישבו על הכיסאות…
  הם לא רצו לקום, אז הנערים אמרו שאחרי שהערבים יגמרו, שיאספו את הכיסאות וישימו אותם ליד המציל.
  למה להם מותר? כי הם ערבים, כי הם עושים באלגן?
  בקיצור…
  גם כאן העירייה והמשטרה לא עושות כלום.
  עיר החרטא והעבריינים…

 3. ממש לא תוכן שראוי להעלות על גבי האתר. מעשה בזוי ואפשר גם בלי כל הפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.