כתב אישום הוגש כנגד שני קטינים בגין חבלה ופציעה בנסיבות מחמירות

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לביהמ"ש השלום לנוער באשדוד כתב אישום נגד שני קטינים א' כבן 15 וב' כבן-17, תושבי אשדוד בעבירות של חבלה ופציעה בנסיבות מחמירות וניסיון לתקיפה.

 

על פי עובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד רוית מרום עולה כי בתאריך 4/1/18 בשעות הצהריים שהה המתלונן, קטין כבן 17 יחד עם שני קטינים נוספים כבני 14 ו-16 בסמוך לאחד מבתי הספר באשדוד ובשלב מסוים נכנסו השלושה לרכב נטוש שהיה במקום בכדי לעשן נרגילה. הנאשמים שהיו אף הם במקום, ניגשו אל הרכב הנטוש ודרשו מהמתלונן וחבריו לעזוב את המקום, בין היתר בטענה כי הרכב הנטוש הוא בבעלות הנאשם א'. המתלונן סרבו להתפנות מהרכב. הנאשמים התרחקו מהרכב הנטוש וכעבור דקות ספורות חזר הנאשם א' בריצה לרכב כשהוא אוחז בידו סכין "יפנית" והתקרב לעבר המתלונן וחבריו תוך שהוא מניף את הסכין לעברם. המתלונן, אשר הבחין בנאשם מתקרב אליהם ובידו הסכין, יצא מהרכב והכה בנאשם בפניו באמצעות מוט דק מאלומיניום אותו מצא ברכב. במעמד הנ"ל, הניף הנאשם את הסכין וחתך באמצעותה את המתלונן ברקה השמאלית של ראשו. בשלב זה הגיח אדם אחר שנכח במקום יחד עם הנאשמים והטיח בראשו של המתלונן  קסדה שאחז בידו. כתוצאה מהחבטה נפל המתלונן ארצה ובעודו על הרצפה, בעט בו האחר והנאשם א' הוסיף וחתך מספר פעמים את המתלונן באמצעות הסכין בפניו בצווארו ובסמוך לאוזנו. המתלונן נאבק בניסיון להדוף ממנו את הנאשם א' ואת האחר, ומשהצליח ברחו המתלונן וחבריו מהמקום אל עבר בית הספר הסמוך.

הנאשמים נכנסו לרכב עימו הגיעו למקום והחלו בנסיעה כשהנאשם ב' נוהג ברכב. הנאשם ב' הבחין בחברו של המתלונן אשר ניסה לצלם את הרכב בו היו הנאשמים, ובתגובה, סטה באופן חד מנתיב נסיעתו ונסע לעבר החבר המבוהל, אשר קפץ במהירות למדרכה הסמוכה, והנאשם ב' שב לנתיב נסיעתו ועזב את המקום ברכב ביחד עם הנאשם א' והאחר.

כתוצאה מדקירתו ע"י הנאשם א' נגרם למתלונן חתכים בפניו ובראשו וכן בירך שמאל והוא נזקק לטיפול רפואי במהלכו נתפרו החתכים.

 

הפרקליטות הגישה במקביל לכתב האישום בקשה למעצר הנאשמים עד תום ההליכים נגדם.

 

 

אולי תתעניין ב...

גורמים בפוליטיקה הארצית פנו לאלי נכט להוביל מפלגה ברוח המצע העירוני שלו

אלי נכט, חבר מועצת העיר אשר נכנס למועצת העיר עם 2 מנדטים רק לפני כחודשיים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים