כצנלסון משיב לראש העיר על הפוסט: "התנגדת לקליטת עולים בעיר. אני מצפה ממך לנהוג באיפוק"

שמעון כצנלסון לא נותר חייב הערב ומשיב בחזרה אש לכיוון לסרי. זאת בעקבות הפרסום ב"אשדוד היום" את הפוסט שכתב ראש העיר, במסגרת סקירת הרשת החברתית

בעקבות הפוסט שהעלה ראש העיר ובו הוא, לכאורה, עוקץ את יריביו, ביקש הערב המועמד לראשות העיר שמעון כצנלסון להגיב לדברים ואמר:

"לסרי יושב בעירייה מ-98' עד 2018 בדיוק 20 שנה. אינני יודע על מי הוא מדבר, אולי על עצמו, כמישהו שישב באופוזיציה ב-98' והתנגד לקליטת עולים חדשים באשדוד. אני מצפה ממנו לנהוג באיפוק בהטלת ההאשמות".

 

הפוסט,שהעלה ראש העיר ב-6/8/18, כלשונו:

"כבר 20 שנה יושב בנאדם בעיר וכמעט בכל מערכת בחירות מנסה להלך אימים ולהפחיד אתכם. אבל את האמת אי אפשר לעקם. כולכם רואים בעיניים שהסטטוס קוו בעיר לא השתנה. ואני מודיע לכם כאן ועכשיו: הוא גם לא ישתנה".

ראש העיר זוכה לקִיתוֹנוֹת של טענות וחוסר אמון בסיסי כמעט בכל פוסט שהוא מעלה וזו, במילים אחרות, הדרך של תושבי העיר להגיד לו: "אנחנו רוצים שינוי". ובכלל, לא ברור כיצד חלק מהחרדים הביעו בראש העיר תמיכה פומבית מוצהרת, בזמן שהוא פונה לציבור הכללי ומצהיר שכלום לא עתיד להשתנות מבחינת השבת בעיר. האם התמיכה שלהם לא כרוכה בבקשות עתידיות בנושא השבת? רק לפני כמה חודשים, נתן ראש העיר הוראה לפקחים העירוניים להעניק דו"חות בביג פאשן לכל חנות הפתוחה בשבת. וכך היה עד לרגע בו הציבור יצא מהבתים, עם מטריות, בחורף הגשום, והפגין כנגד ההחלטה. רק אז נתן ראש העיר הוראה להפסיק את הדו"חות. האם הציבור בוטח ביחיאל לסרי שאכן לא ייתן דו"חות בשבת לעסקים הפתוחים? קשה להאמין. אם במשך מספר שבועות רצופים התמיד ראש העיר עם הדו"חות – למה שלא יחזור ע"כ שוב, לאחר הבחירות? הציבור לא מעוניין להמר על עתיד אשדוד, כך נראה.

בפוסט שהעלה ראש העיר, הוא תוקף מי מיריביו, אשר לא קשה לנחש מיהו אותו אדם. האם לסרי לחוץ? מה גורם לו לתקוף באופן ישיר בעמוד הפייסבוק יריב פוליטי? מוזמנים להעלות את השערתכם על כך.

 

חלק מהתגובות של תושבי העיר (חלק מהתגובות האלה נמחקו מהפוסט המקורי או מסיבה כלשהי כבר לא מופיעות בו):

 

אולי תתעניין ב...

מופע האימים של בן עדי כנגד אבידן ממשיך לטלטל את הצמרת הפוליטית| הודלף עותק מנאומו הכתוב של מנכ"ל העירייה

הנאום המטלטל של בן-עדי כנגד אבידן עוד נותן את אותיותיו וזה הזמן לקרוא אותו במלואו, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים