הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

כצנלסון מציג: מופע ״בריכות״ וחלודה באתר המצודה- איפה הכסף?

רק בחודש מאי האחרון, סגן ראש העיר שמעון כצנלסון עדכן את תושבי העיר על תום השיפוצים במצודה. אם כך, כיצד לאחר מערכת הגשמים בשבוע שעבר, התגלה, כי לא קיימת מערכת ניקוז במקום? על בריכות וחלודה ב״אתר תיירות״ שהושקעו בו כספי ציבור רבים

בחודש מאי האחרון, עדכן אותנו שמעון כצנלסון – סגן ראש העיר והאחראי על תחום התיירות בעיר, כי השיפוצים במצודה הסתיימו. בסיור שנערך במקום, שבו נכח גם אילן בן עדי מנכ״ל העריייה, התגאו המשתתפים בהשקעה הגדולה במצודה. אם כך, מי שכח את הניקוז במקום? והאם כך נראים אתרי התיירות באירופה או בתל אביב לאחר הגשם?

דווקא שמעון כצנלסון, הנושק לגיל גבורות (80), שהוציא תחת ידיו פרויקטים רבים, אמור היה לדעת שללא מערכות ניקוז במקום פתוח, בוודאי צפויות להתנקז ״בריכות טבעיות״ ולכן ההתנהלות סביב המצודה כלל איננה ברורה ומעוררת שאלות- איפה הכסף?

לפני הבחירות, סגן ראש העיר שמעון כצנלסון, הבטיח לבנות בריכות עירוניות בעיר. האם לכך התכוון כצנלסון? ל״בריכות טבעיות״ במצודה?

שמעון כצנלסון סגן רה״ע בסיור במצודה, מאי 2020 (צילום: החברה לתיירות)

בסיור במקום בחודש מאי, השתתף גם מנכ״ל העירייה אילן בן עדי, שציין את היקף ההשקעה העצום של עיריית אשדוד בפיתוח התשתיות בכלל ובגזרת החוף בפרט. עוד ציין בן עדי, כי ההשקעה היא דבר המעודד ומקל משמעותית על הנכונות של היזמים השונים לבוא ולהשקיע בעיר. גזבר העירייה עודד לוי ומנהלי הפרויקטים השונים מטעם תיירות אשדוד נכחו אף הם בסיור.

אין ספק, כי הנוכחים בסיור במאי 2020 ידעו היטב מה בוצע ומה לא ובכל זאת ציינו במפורש את ההשקעה בתשתיות. האומנם?

לאחר מערכת הגשמים, בימים האחרונים, נצפו במקום טרקטורים ומחפרונים אשר ככל הנראה תפקידם היה לדאוג לניקוז. לא ברור האם יש אישור לעבודות שבוצעו במקום?

נציין, כי מי שאמון על החברה לתיירות הוא חבר המועצה גרשון פלדמן, הממוקם במקום הרביעי ברשימתו של כצנלסון. משום מה, מי שבפועל מדבר ומוסר מידע אודות החברה לתיירות, מופיע בכנסים ובגזירות סרטים הוא דווקא שמעון כצנלסון ולא פלדמן.

להלן תמונות שצולמו על ידי קבוצת הפייסבוק ״מצילים את המצודה״ בשבוע שעבר, לאחר הגשמים שירדו באשדוד:

החברה לתיירות אשדוד סירבה למסור את תגובתה בעניין.

שמעון כצנלסון סירב למסור את תגובתו בנושא.

אולי תתעניין ב...

שוב עבודות בכביש- הפרטים המלאים על החסימות המתוכננות⚠️

רחוב ז׳בוטינסקי נסגר לתנועה, מה שמקשה את האפשרות להכנס לסטאר סנטר, עקב עבודות בכביש תאגיד …

9 תגובות

 1. תושב אשדוד לשעבר

  צריך לבדוק לו את התעודות שהוא הביא מרוסיה, אני בספק שהוא מהנדס.

  כצנלסון, בבחירות הבאות תגיש שוב פעם מועמדות, אתה אלוף להוליך שולל את בוחריך שבקושי מדברים עברית.

 2. למגיב תושב אשדוד לשעבר – לגבי תעודות של כצנלסון אתה יכול להיות בטוח שהוא מהנדס יותר טוב מהרבה ישראלים שקיבלו תואר בארץ ובחו"ל. אתה מאלה שחושבים שכל דבר מרוסיה זה דרעק. להפך, הרבה דברים בישראל זה עולם שלישי ומטה. לישראל יש עוד דרך ארוכה להעלות לרמה של ברה"מ לשעבר. אבל, זה שכצנלסון הוליך שולל את בוחריו וממשיך לפזר הבטחות זה אתה צודק. לגבי חלודה זה פשלה של קבלן שהביא כזאת מתכת. צריך לבדוק איזה חברה בנתה את כל הקונסטרוקציה.

 3. הקומבינה האשדודית

  איזה חרטא הכצנלסון הזה…ממש כמו הבוס שלו, הכל גועל נפש של שחיתות וגניבת כספים במקום מחשבת תחילה על כל הבעיות לפני שהן קורות…
  אנשים שנכשלו בכל דבר שהם נגעו בו…
  להחליף את כל הנבחרים הרעים האלה שדואגים רק לעצמם ולג'ובים למקורבים.

 4. אני בהלם שיש מי שמצביע לכצנלסון הזה שמשתמש בכוח שלו לטובתו האישית ולא שם קצוץ על הבוחרים שלו. המצביעים שלו הם בושה ועושים לעצמם בושה

 5. הבוחרים של קצנלסון פריירים וממה שאני יודע פאיפריירים לא מתים, הם רק מתחלפים ועל הרוסים הכי קל לעבוד וקצנלסון אלוף בזה

 6. לא לעשות רעש מיותר

  כל דבר רעש ותדהמה בסדר ליקויים יתקנו יש גשם זה טבעי מה שלא טבעי הנזקים והחלודה יש לתקן ובזה זה נגמר לא כל דבר זה זדוני וביזבוז מספיק לייצר בלאגן וכתבות רעש !!!!….

 7. לא לעשות רעש מיותר

  תמשיכו לקשקש כצנלסון לפחות משפיע מבפנים ולא מחמם תכיסא כמו הלן גרבר הרמאית שגנבה את הקולות לפחות כצנלסון משנה מבפנים!!!!….

 8. 'מקס מתכות בע"מ' לשעבר

  מה חדש !? כך כל פרויקט שהסתיים .. בזמן אמת כבר צריך תיקון ! בקשר למצודה כבר אז כשיצאו בהצהרות בצירוף גלריית תמונות, כתבתי והערתי שזו 'טעות' להשתמש בקורות מתכת, כי בערי חוף יש מליחות ולחות גבוהה יחסית בכל מקום בעיר בכלל, ובקרבת הים בפרט המתכת סופגת את המליחות וגורמת לקורוזיה חלודה וכ"ד תוך זמן קצר יחסית, הבעתי את דעתי מנסיון רב שעדיף שימוש בקורות עץ מלא ומאסיבי במקום המתכת, ולראיה אנו רואים תוצאות בשטח 'רק חודשים ספורים בלבד' חבל על כספי הציבור אשר מושקעים 'תרתי משמע' ללא בדיקה לעומק אשר מתחילה במחשבה תחילה ולמידה מהעבר כאשר בונים ו/או משפצים מבנה כלשהו בייחוד בקרבת חוף הים, כמו אתר המצודה שהוא אתר היסטורי חשוב וצריך לשמר אותו כמה שיותר ללא שינוי מהותי, וטוב יעשו פרנסי העיר אם ילמדו את לקחי העבר ולא לפזר כספים במיוחד שהם לא שלך אלא של תושבי העיר והציבור בכלל !

 9. המצודה מהמאה ה-7 לא מעניינית מבחינה ארכאולוגית והיסטורית אף אחד. אילו היה בה משהו ייחודי רשות העתיקות הייתה משקיעה.
  אשדוד המקראית – בכלל נמצאת במזרח העיר, על יד הכביש לאשקלון.
  כצנלסון הוא רמאי כרוני מאחז עיניים ונוכל. פלדמן , סנילי, דמנטי וחטייאר חסר תבונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.