הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

כצנלסון מגיב על מקרה האלימות מהבוקר: ״פרובוקציות לא יעזרו״

הבוקר, בכנס ״אשדוד עושה תיירות״, נצפה סגן ראש העיר שמעון כצנלסון הודף בכוח את פעיל איכות הסביבה רוני סאיג בעקבות שאלות ששאל. כצנלסון מגיב לטענות כנגדו

כנס מיוחד במינו נערך היום על ידי החברה לתיירות, אשר הביא אליו תיירנים ומוקדי כוח בתחום מכל הארץ. תגרה בין סגן ראש העיר לפעיל הציבור רוני סאיג טרם החל הכנס העיבה על תחושות הנוכחים בכנס. בסרטון המצורף כאן, ניתן לראות את שמעון כצנלסון הודף בכוח את פעיל הציבור רוני סאיג, כאשר האחרון שואל את שר התיירות שאלות לגיטימיות לכל הדעות, אודות בניית בתי המלון על שפת הים, כ-70 מטרים מהים בחוף לידו. כעת, שמעון כצנלסון מגיב לטענות שהופנו כנגדו.

תגובתו של שמעון כצנלסון לטענות הדחיפה מהיום בבוקר כנגדו:

״הפרובוקציות לא יעזרו, קיבלתי אותם יפה בהפגנה מול הבית שלי, אבל כאשר באמצע שיחה עם השר התיירות מפריעים בעזות מצח ובחוצפה, זאת אלימות והפרובוקציה ועל כך לא ניתן לעבור על סדר היום.

נמשיך לקדם את אשדוד והפיתוח שלה למען כל התושבים, גם בתחום המלונות וגם בתחומים אחרים כמו Hi – TECH, בניה לצעירים תוך כבוד הדדי ומתן מענה לכולם״.

יו״ר האופוזיציה, ד״ר אלי לחמני, הגיב אף הוא לדברים, לאחר קריאת הכתבה ב״אשדוד היום״ וצפייה בסרטון:

״מעשה לא ראוי .על פי הנראה בסרטון, רוני סאיג פעיל ציבור חברתי פונה בנימוס בשאלה לשר ושואל שאלה ראויה וחשובה שחשוב שהציבור יקבל עליה מענה מפורט והשר מתכוון לענות והנה דווקא סגן ראש העיר כצנלסון שכשהיה באופוציזיה נלחם נגד השתקה של הבעת דעות נראה כמשתיקו באלימות פיזית.
חייבים לדעת מהו המרחב הפרטי של אדם וזכות הבעת דעה וגם כשאתה סגן ראש עיר אינך יכול להתנהג כאחרון התגרנים ולהרים יד.אין לי אלא להביע צער על התנהגות זו ולקוות שלא תשנה.
יש תרבות שיח וחשוב שתשמר״.

מוקד עניין הבוקר בכנס ״אשדוד עושה תיירות״: סגן ראש העיר שמעון כצנלסון ויו״ר ועדת המשנה לבניין ערים, הדף פיזית פעיל סביבתי בכנס תיירות בהשתתפות השר יריב לוין, ששאל שאלות נוקבות שעוררו, ככל הנראה, אי נוחות.

שר התיירות חה״כ יריב לוין הגיע הבוקר לכנס ״אשדוד עושה תיירות״ אשר ארגנה החברה לתיירות אשדוד. בקוקטייל לפני הכנס, ניגש פעיל איכות הסביבה לגוורדיה של השר לאיכות הסביבה, שכללה גם את סגן ראש העיר שמעון כצנלסון. רוני סאיג, פעיל איכות הסביבה מוכר בעיר, הפנה לכבוד שר התיירות שאלות ואלה, כפי שניתן לראות בסרטון, לא לא מצאו חן בעיני שמעון כצנלסון. 

לאחר שסאיג הפנה שאלות נוקבות, הנוגעות לבנייה של בתי מלון 70 מר מקו החוף באשדוד, הדף אותו כצנלסון באמצעות הידיים וביקש ממנו לפנות את הדרך. 

בסרטון ניתן לשמוע את השאלות של סאיג וכן את כצנלסון הודף אותו פיזית:

שמעון כצנלסון נואם בכנס התיירות

רוני סאיג, פעיל איכות הסביבה הגיב כך על המקרה המצער: ״זוהי בושה וכלימה הגובלת בברוטליות בלתי ראויה מצידו של סגן ראש העיר, ויור ועדת המשנה לבניין ערים שמעון כצנלסון. האם יתכן וסגן ראש העיר ״שכח״ מהי דרך ארץ וכיצד מתנהגים בכבוד?! 
פנינו בצורה מכבדת וראויה לשר יריב לוין תוך דאגה כנה לחופי הים שלנו בעיר, במטרה למנוע את התקדים המסוכן ולדרוש את מעורבותו במניעה של המשך הבניה. בשום פנים ואופן אנחנו לא נסכים לקבל התנהגות שכזאת מצד גורם כה בכיר בעיריה״.

הכתבה, שנכתבה הבוקר בנושא:

http://ashdodhayom.co.il/שמעון-כצנלסון-הדף-בכוח-פעיל-איכות-הסבי/

3 תגובות

  1. לאן הגענו בעיר אם סגן ראש עיר מתנהג כמו פרחח

  2. בושה וחרפה אם הוא הגיע למצב של אלימות אבל את מכירת החיסול של כל קרקע פנויה לקבלנים על חשבון התושבים צריכה להיבדק על ידי רשויות החוק , הבחור הזה, כצנלסון , חושב שהוא איזה פריץ באיזה עיירת ספר שיכול לעשות מה שהוא רוצה, אז שירגיע…

  3. ייבגני יבטושנקו

    כצנלסון לא אשם. מי שאשמים אלה השבילים שהצביעו בשביל הקואק הזה.

    מי שמכיר את התנהלותו כבר שנים יודע שמדובר באדם חסר ערכים בלי עכבות עם היסטוריה קרימינלית. ( מפעל הפיס.. זוכרים ? עסקים עלומים באוקראינה.. שת"פ עם העבריין המורשע בן זקן ועוד סיפורים לא ברורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.