כצנלסון מבטיח: ״עד סוף יוני נחנוך מתחם ״על האש״ בגשר עד הלום״

אין ספק, כי אילו הייתה מתקיימת תחרות נושאת פרסים בעיריית אשדוד על ״התחלת פרוייקטים ללא סיום״, הזוכה במקום הראשון היתה החברה לתיירות (חופית). לצד פרויקטים נחמדים כמו פסטיבל האוכל ושיפוץ פארק אתגרים, קיימים שלל פרויקטים שהובטחו לציבור ועקבותיהם נעלמו.

כך, באוגוסט 2018 הובטח לנו מיזם תיירותי נפלא באיזור ״המצודה״ , שנראה, כי הוא תקוע ולא ידוע מתי תסתיימנה שם העבודות, אם בכלל. העבודות התחילו באוגוסט 18 והיו אמורות להסתיים, על פי ההבטחות, בתוך 8 חודשים. העבודות רחוקות מלהסתיים וההבטחות ממשיכות לזרום. מתקן אומגה שהובטח וגם עקבותיו נעלמו ועוד שלל פרויקטים עלומים שנעלמו עם הזמן ונשכחו להם.

בימים אלה, מבטיחים לנו בחברה לתיירות, יוצא לדרך פרויקט חדש בהובלת החברה לתיירות אשדוד ובשיתוף אגף הנטיעות ומנהלת הסכם הגג – שיפוץ מקיף של פארק עד הלום הכולל החלפת כל שבילי הגישה והנגשתם לבעלי מוגבלויות והצבת "ריהוט" פארק הכולל למעלה מ-100 אלמנטים שונים (ספסלים, ברזיות, מעמדים למנגל וכו').

נזכיר, כי בעבר, תושבי העיר אשדוד נהנו מ״על האש״ קרוב לחופי הים מי-עמי ואורנים והדבר הסב נחת לכל המתגוררים ברבי קומות (רוב העיר) לפעילות אחר הצהריים משפחתית ונעימה. מאז ״גולח״ השטח, הדשא נעקר ממקומו, הפקחים הוצבו במקום ונאסרה כל הדלקת מנגל באיזורים אלה. מקום חלופי לא ניתן כבר שנים רבות וכעת, יש ניסיון לייצר מתחם באיזור גשר עד הלום.

הפרויקט נולד מתוך יוזמה אישית של סגן ראש העיר, שמעון כצנלסון, שיחד עם הממונה על התיירות, חבר מועצת העיר מר גרשון פלדמן – הגיעו למסקנה כי קיים צורך דחוף בהכשרת מתחם פנאי נוסף בעיר, שיאפשר למבקרים בו גם להדליק מנגל בצורה מסודרת ומונגשת.

"התושבים ייהנו מפארק נוסף לרווחתם. הוא ישמש גם לבילוי וגם למקום מוסדר לטובת המנגלים", אמר סגן ראש העיר ויוזם הפרויקט, שמעון כצנלסון, והוסיף: "אשדוד היא עיר של אוכל וקולינאריה רב תרבותית ואני בטוח שכלל התושבים ישמחו לנצל את המתחם החדש וייפגשו בפארק ביחד כולם  לעשות על האש".

במסגרת הפרויקט, אשר נמצא כבר בשלבים מתקדמים ועתיד להסתיים עד סוף החודש, יבוצע מקצה עבודות נרחב בשטח הפארק. לצד ניקיון יסודי של הפארק מעשבייה ולכלוך שהצטבר, יוצבו בשטח שלטי הסבר והכוונה, ובהמשך אף תותקן תאורה סולארית מתקדמת.

קרדיט תמונות: תיירות אשדוד

אולי תתעניין ב...

איך לתכנן טיול מושלם בחו"ל?

חסכתם תקופה ארוכה לטיול הזה וכעת אתם עומדים להזמין טיסה. לפני שאתם ממהרים להיכנס לרשת ולמצוא את הטיסה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים