כצנלסון וגלבר חתמו על מסמך אי-חבירה ללסרי; לחמני: "רק לוזרים חותמים. אני ראש העיר הבא"

שלושת המועמדים לראשות העיר מול יחיאל לסרי: לחמני – כצנלסון – גלבר הצהירו פה אחד, כי לא ייכנסו לקואליציה בראשות לסרי, במידה וייבחר שוב

יעקב שטרית,יו"ר מטה הבחירות של שמעון כצנלסון הגה את רעיון המסמך המוודא אי כניסה לקואליציה עם לסרי וגם לא לתמוך בו בסיבוב השני, במידה ויתקיים.

על המסמך חתמו גלבר, צילקר (מס' 2) ושמעון כצנלסון. פנינו לקבל את תגובתו של ד"ר אלי לחמני וקיבלנו תשובה מפורטת בהמשך.

 

 

תגובת ד"ר אלי לחמני, יו"ר סיעת אשדוד תנצח למסמך:

"הציבור חכם מכדי שיעבדו עליו, הציבור מבין מי דובר אמת ומי זקוק למסמכים חתומים ריקים מכל משמעות וספינים תקשורתיים בכדי לייצר לעצמו עוד כותרת. אמרתי בריש גלי ובמילים מאוד ברורות שלא אתחבר ליחיאל לסרי. אני פונה אל הלן ושמעון, תפסיקו לעשות ספינים מטופשים, הציבור לא טיפש ולא יבחר בכם בגלל שקרים ובדיות ברשת. מי שעושה ספינים כאלה מפחד! מי שעושה ספין כזה יודע שהוא מפסיד בחירות. רק לוזרים חותמים על מסמכים כאלה – ואני לא שם. את אמירתי החד משמעית אמרתי!

מכיוון ששמעון במהלך כל הבחירות האלו ניסה ועדיין מנסה בכל דרך לפגוע בכך שאני מקבל מציבור יוצאי ברית המועצות יותר קולות ממנו – הוא מנסה בדרך החתמתי על טופס כזה, כביכול, להראות, כי קיים שיתוף פעולה בינינו ואם כך מה ההבדל ביני ובינו?! אלא שיש הבדל תהומי ביני לבינו. בניגוד אליי, הוא לא מסוגל להיות ראש עיר והוא גם לא יהיה ראש העיר. יתרה מכך, מכיוון שאני יודע שאנצח את הבחירות הללו, אזי בהכרח כל אמירה על התחברות היא אמירה מיותרת.

אבהיר שוב: אני לא מנהל משא ומתן על קואליציה עם מועמדים, כשאחת מהן – גלבר, מנהלת משא ומתן עם החרדים, והשני קשור לספינים, לשקרים ועבר בעייתי. הם לא יטיפו לי בעניינו של לסרי הכושל. כבר הבהרתי והצהרתי שאין לי כל כוונה לשבת איתו. מחר, בליל חצות, אוכרז כראש העיר הבא של אשדוד.

ד"ר לחמני התייחס לסעיף הנוגע לבריונות כלפי השילוט ומסר: "הם כותבים לא לפגוע בשלטים? זו חוצפה שאין כדוגמתה. מי שפגע, הרס ורמס לנו שלטים ומי שכל הזמן חסם את השלטים של סיעת אשדוד תנצח ופגע בנו בסוגיה זו, אלה שתי הקבוצות הללו של הלן ושמעון, שהיום באים להתחסד כשנגמרו השלטים? זוהי בדיחה שאין כדוגמתה! כפי שאמרתי, לשמחתי תושבי אשדוד חכמים ואת התשובה הם יקבלו בקלפי".

אולי תתעניין ב...

תאונה קשה על ז׳בוטינסקי: שני פצועים בינוני ואחד קל פונו מהמקום

שני נפגעים בינוני ונפגע נוסף קל בתאונת דרכים באשדוד גבר ואישה נפצעו בינוני ואדם נוסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים