הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

כפר הנוער ״נווה גלים״ לילדים בסיכון מגייס תרומות| הפרטים המלאים כאן

מיליארד ו-900 מיליון שקלים זה התקציב השנתי של עיריית אשדוד. אם כך, מדוע כפר הנוער נווה גלים בעיר נאלץ לגייס תרומות מתושבים, במטרה להמשיך את פועלו בעיר?

כפר הילדים שוכן במרכז העיר בלב שכונה ותיקה של העיר אשדוד ברובע א’. בשל מיקומו זה והגישה לשירותיה היומיומיים של הקהילה משתלבים הילדים בשירותים העירוניים הניתנים לכלל תושבי העיר.
כפר הילדים הינו מתחם פנימייתי המושתת על המודל המשפחתי ובו מתחנכים 84 ילדים בגילאי 6-15 בשישה משפחתונים ובבית בוגרים אחד.

בשעות האחרונות, הפיץ מנהל כפר הנוער נווה גלים בעיר, בקשה מפורטת לצורך גיוס תרומות. ״אנו יוצאים להלחם למען הילדים הללו, שגורלם לא האיר להם פנים״, אמר שמעוני פרץ, מנהל כפר הנוער.

״הילדים אשר מופנים לכפר הם ילדים אשר מותאמים למשפחה תומכת- אחת מתוך 5 משפחות אומנה הקיימות בכפר. הם סובלים מלקויות שונות, לעיתים מאתגר קשב וריכוז קשים. בית פוגעני, חוסר מסוגלות הורית ועוד. לצערנו המקום סובל מבעיית תקציב קריטית. אין תקציב לחוגים, אין מרכז למידה. הילדים שלנו הם עם הפערים הגדולים ביותר מול ילדים מבתי ספר אליהם הם יוצאים.
בעוד תקציבי הטיפול והאחזקה מתקבלים ממשרד החינוך. כל תקציבי השיפור הם רק מתרומות. כיום לצערנו אין מספיק תרומות״, אומר בצער שימעוני פרץ מנהל כפר הנוער.

להלן הודעתו המלאה בנושא, כמובן, מוזמנים לתרום כל אחד לפי יכולתו:

שלום,
שמי שימעוני פרץ מנהל כפר הנוער נווה גלים באשדוד, מקום של שליחות בו אנחנו מגדלים ילדים מכיתה א׳ עד יב׳, שהוצאו מביתם על ידי רשויות הרווחה.

היום בעזרתכם אנו יוצאים להילחם למען הילדים הללו, שגורלם עד כה לא האיר להם פנים. הם הילדים של כולנו.

אנו יוצאים כל בוקר לדרך, חמושים באהבה, במוטיבציה ובצדקת הדרך, אך אנחנו חסרים משאבים פיננסיים. משאבים אשר יאפשרו לילדים הללו, עתיד טוב יותר. לילדים הללו כ 60 במספר, מגיע הכל: סיוע רגשי, טיפולים, השלמת פערים לימודיים, חוגים והעשרה תרבותית. על מנת שיגיעו מוכנים לחברה ויהפכו לילדים ׳כמו כולם׳, אני פונה ללב ולרגש, של כל אחד ואחת מימכם ומבקש סיוע למענם…

תירמו לנו ברוחב לב, כל שקל חשוב ואפשרו לכפר הנוער נווה גלים, להמשיך בפעילות הברוכה ולעיתים אף מצילת חיים. למען ילדי הכפר.

טלפון לברור פרטים: 050-8251118 אורנה בן שיטרית.

ניתן להעביר תרומות לפי הפרטים הבאים: לפקודת:"המפעל להכשרת ילדי ישראל" .
חשבון לזיכוי 299080, סניף: 691, בנק הפועלים בע"מ.
בבקשה חשוב לציין בהערה שמטרת התרומה היא כפר הילדים נווה גלים אשדוד.
תודה רבה
.

אולי תתעניין ב...

מנכ״ל אסותא עם תחזית אופטימית לקראת פסח

מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ד"ר ארז ברנבוים בתחזית אופטימית לחג הפסח: "בקצב הזה תוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.