כנפו VS גינזבורסקי – תם ולא נשלם

לפני כארבע שנים תבע ממלא מקום ראש העיר גבי כנפו את סער גינזבורסקי, תושב העיר, בגין לשון הרע. הוא טען, כי הפוסטים שגינזבורסקי הפיץ פגעו בו ובין השניים התנהל משפט.

התביעה עמדה על 2.4 מיליון שקלים ולטובת כנפו נפסקו 300,000 ₪ פלוס הוצאות משפט. הסכום הכולל הגיע לכדי 400,000 ₪.

מדובר בסכום גבוה מאוד, לכל הדעות והסיפור לא תם ובוודאי יגיע לערעור.

 

אתמול, התבטאו שני המעורבים בפרשה – גינזבורסקי וכנפו, בעמודי הפייסבוק שלהם וכתבו כך:

סער גינזבורסקי

היי חברים, רציתי רק לעדכן שקיבלתי היום פסק דין ממש רע בתיק הגדול עם גבי כנפו המחייב אותי לשלם 300,000 ש״ח + הוצאות. יש לי לומר כמה דברים על זה:

  1. לא מצטער לשניה ולא חוזר בי משום דבר שעשיתי. טענתי ואמשיך לטעון שמע״ר דרום הוא פרויקט נורא ואיום לעיר ומי שיהיה חתום עליו יישאר זכור לדראון עולם כחתום על אחד הדברים שהרסו את העיר שלנו. הקרב שלי אף פעם לא היה ישירות נגד גבי באופן אישי אלא נגד כל הפוליטיקאים שהובילו את הפרויקט הזה ואין שמח ממני שהפרויקט עדיין תקוע בזכות אנשים טובים אחרים שהמשיכו את הקרב הזה.
  2. זה רק כסף וכל עוד יש לנו בריאות, משפחה ושמחת חיים, כל השאר זה שטויות. מה שכן, אצרף עם הכסף שלל של ברכות לאן אני מייחל שהכסף ילך ומקווה שזה יתפוס כמו שאר הברכות שלי בשנים האחרונות.
  3. כמובן שנגיש ערעור. למרות הכל לא מאבד את האמונה שלי במערכת המשפט שלנו ואין לנו בית משפט אחר גם כשהשופטים שלנו טועים טעויות מרות לפעמים.
  4. הבן שלי שלח לי הודעה עכשיו: ״יהיה טוב אבא! הטובים תמיד מנצחים בסוף!״, אני גאה בילדים שגידלתי יותר מהכל, ברור לי שהפסיקה הזו פוגעת בהם ובאיכות החיים שלהם יותר מהכל אבל אמשיך לחנך אותם שיפעלו בדיוק כמוני במקרים דומים, יהיה המחיר אשר יהיה.

שיהיה אחלה סופ״שׁ!

גבי כנפו – ממלא מקום ראש העיר

תם ולא נשלם.

לפני כ3 שנים נקלעה שגרת חיי הציבוריים לסערה גדולה, כאשר נוהל נגדי קמפיין הכפשה והשחרה, שחצה את כל הקווים האדומים של שיח ציבורי.

לא סייעו מפגשי הסברה ולא פניות אישיות. עד שלא נותרה לי כל ברירה והגשתי תביעת לשון הרע בבית המשפט המחוזי.

גם שם לא תם מסע ההשמצות. סער גינזבורסקי המשיך להוציא את דיבתי רעה בכתבי ההגנה ובהתנהלות המשפט, הוא או מי מטעמו יזמו כתבות בעיתונות הארצית שנתנו ביטוי להכפשות.

האם ביקורת שווה רצח אופי? האם בפוליטיקה מותר לרדת לחייו של יריב ולנסות להרוס אותם?

אני רוצה היום לבשר לכם, שהתביעה שהגשתי התקבלה ובית המשפט פסק כי המכפיש ישלם 400,000 ש"ח כפיצוי והוצאות משפט.

ברצוני רק להודות לכול מי שתמך וחיזק, ובמיוחד לעורך דיני המדהים, דרור ארד-אילון, שמקצועיותו וחריצותו חסרת הפשרות גרמו לי להאמין, שגם אם ייקח וזמן ועלות כספית לא מבוטלת מכספי האישי, בסופו של יום הצדק יצא לאור.

אין בי שמחה לאיד ואפילו לא רצון לחגיגות. רק תקווה שהמסר יעבור, וכולם יבינו שהרשתות החברתיות הן לא זירת הפקר.

היום ברור וגלוי, כי לא נפל כל פגם בתפקידי כיו"ר הוועדה לתכנון ובנייה ובפעילותי הציבורית.

"מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב, נצור לשונך מרע, ושפתיך מדבר מרמה".

 

אולי תתעניין ב...

שוב תאונת דרכים על שדרות הרצל

שדרות הרצל הפך לכביש דמעם מאז יצא פרוייקט רי ווי לדרך לפני כשנתיים מאז החלו …

שינוי גודל גופנים