הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

כמה תעלה לנו הנסיעה של ראש העיר לסין? והאם הפעם תהיה לה תועלת לציבור?

ישיבת מועצת העיר הראשונה יצאה היום לדרך. אם יש משהו שונה, אתם שואלים? התשובה היא לצערנו לא. ממש לא.

עולם כמנהגו נוהג: על כל ההצעות של ראש העיר וממלא מקומו הצביעו חברי הקואליציה הרחבה – בעד. על מרבית ההצעות ביקשו רק 4 להימנע או להתנגד: ד״ר אלי לחמני, עו״ד אופי לסרי, לינה קרצמן והלן גלבר.

מיד בתחילת הישיבה, הפתיע ד״ר יחיאל לסרי את כל הנוכחים, עם נושא לדוד לסדר היום, על אף שלא נכתב בסדר היום אבל בידי ראש העיר קיימת הזכות להכניס נושאים חדשים. הנושא הוא נסיעתו לסין לצורך קידום קשרי עבודה עם סין…ככל הנראה, הדבר קשור עם דרך המשי אבל חברי הקואליציה לא שאלו כלל שאלות ופשוט הצביעו בעד. אגב, גם חברי האופוזיציה לא התנגדו. מה לסרי הולך לעשות בסין והאם דבר נסיעתו תועיל לאשדוד? ימים יגידו.

נזכיר, כי ראש העיר כבר נסע במהלך הקדנציה הראשונה ב2012 לסין ומאז ועד היום לא נצפו המשך קשרי עבודה עם סין, או לפחות לא כאלה שדווחו לציבור. 

מי שנראה ״בן בית״ בקואליציה הרחבה של ד״ר לסרי הוא לא אחר מאשר שמעון כצנלסון, שנראה יושב נינוח מאוד לצדו של הרב יחיאל ויינגרטן ומצביע בעד לכל רצונותיהם של לסרי וכנפו. מי היה מאמין? 

חברי המועצה החדשים ישבו נרגשים על כיסאותיהם, שאלו את מיטב השאלות ועל פי רוב גם קיבלו תשובות. האווירה העכורה בין חברת המועצה גלבר לגבי כנפו ויחיאל לסרי, נדמה כי נותרה בעינה ומעניין יהיה לראות לאן היחסים יתקדמו בהמשך הקדנציה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.