הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > עדכונים מהשטח > כמה ירדו מחירי הדירות באשדוד?

כמה ירדו מחירי הדירות באשדוד?

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

אפקט הקיפאון?  הוזלה בדירות באזורי הביקוש. בדיקת מחירי דירות 4 חדרים ב־16 ערים גדולות ברחבי הארץ: ברבעון האחרון נרשמו בין היתר ירידות בתל־אביב, בהרצליה, בחולון ובכפר־סבא • בשנה האחרונה: ירידה של 16% במכירת דירות חדשות

ברבעון השלישי של שנת 2017 נצפתה ירידה בשיעור של 0.2% במחיר הממוצע של הדירות שנסקרו לעומת הרבעון שקדם לו – כך עולה מסקירתו של יו"ר לשכת שמאי המקרקעין לשעבר, שמאי המקרקעין אוהד דנוס, שפרסם הבוקר (שני) את סקירת מחירי הדיור הרבעונית הקבועה אותה הוא מגבש על בסיס מודל העבודה של השמאי הממשלתי הראשי.

הטבלה לקוחה מאתר וואלה נדלן

אוהד דנוס, לשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, ל״אשדוד היום״: "הירידה הדרמטית בהיקף העסקאות מהרבעון המקביל אשתקד (בשיעור של 45%), מלמדת שלא מדובר בשוק נדל"ן המתפקד באופן נורמלי, כי אם בשוק המצוי בתקופת שפל שעיקרה נובע מציפייה לירידות מחירים"

לאחרונה התייחס השר משה כחלון לטיפול במשבר הדיור: "אנחנו עובדים כל הממשלה כדי להילחם ביוקר המחייה, לפתור את משבר הדיור ולהצמיח את המשק. קיבלנו משבר דיור גדול וקשה של 12 שנים. לקחתי על עצמי את המשימה הזאת והתחייבתי להביא תוצאות. אנחנו נתכנן, נשווק, נבנה ונבנה ונבנה עד שמשבר הדיור ייפתר. אנחנו מכינים את מדינת ישראל לעשרים השנים הקרובות מבחינת תכנון, תשתיות ועתודות קרקע."

קרדיט צילום : חיים מסיקה

 

בדוק גם...

חשבתם שפרויקט רי-ווי הסתיים? אז חשבתם!

לפני מספר ימים, חגג ראש העיר וממלא מקומו, בטקס בוהמייני משהו, את סיום שלב התשתיות …

שינוי גודל גופנים