כמה ירדו מחירי הדירות באשדוד?

אפקט הקיפאון?  הוזלה בדירות באזורי הביקוש. בדיקת מחירי דירות 4 חדרים ב־16 ערים גדולות ברחבי הארץ: ברבעון האחרון נרשמו בין היתר ירידות בתל־אביב, בהרצליה, בחולון ובכפר־סבא • בשנה האחרונה: ירידה של 16% במכירת דירות חדשות

ברבעון השלישי של שנת 2017 נצפתה ירידה בשיעור של 0.2% במחיר הממוצע של הדירות שנסקרו לעומת הרבעון שקדם לו – כך עולה מסקירתו של יו"ר לשכת שמאי המקרקעין לשעבר, שמאי המקרקעין אוהד דנוס, שפרסם הבוקר (שני) את סקירת מחירי הדיור הרבעונית הקבועה אותה הוא מגבש על בסיס מודל העבודה של השמאי הממשלתי הראשי.

הטבלה לקוחה מאתר וואלה נדלן

אוהד דנוס, לשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, ל״אשדוד היום״: "הירידה הדרמטית בהיקף העסקאות מהרבעון המקביל אשתקד (בשיעור של 45%), מלמדת שלא מדובר בשוק נדל"ן המתפקד באופן נורמלי, כי אם בשוק המצוי בתקופת שפל שעיקרה נובע מציפייה לירידות מחירים"

לאחרונה התייחס השר משה כחלון לטיפול במשבר הדיור: "אנחנו עובדים כל הממשלה כדי להילחם ביוקר המחייה, לפתור את משבר הדיור ולהצמיח את המשק. קיבלנו משבר דיור גדול וקשה של 12 שנים. לקחתי על עצמי את המשימה הזאת והתחייבתי להביא תוצאות. אנחנו נתכנן, נשווק, נבנה ונבנה ונבנה עד שמשבר הדיור ייפתר. אנחנו מכינים את מדינת ישראל לעשרים השנים הקרובות מבחינת תכנון, תשתיות ועתודות קרקע."

קרדיט צילום : חיים מסיקה

 

אולי תתעניין ב...

10 מספרים על תמונת החינוך בעיר

44,297 תלמידי מוסדות החינוך בעיר אשדוד נותרו היום בבתים, בשל המצב הביטחוני המתוח ואחרי לילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים