"כללית" צומחת: נפתחו מרפאות משפחה וילדים ובית מרקחת הגדול ביותר באשדוד

"כללית" שמחים ונרגשים לספר לנו על פתיחת מרפאות המשפחה והילדים ובית המרקחת הגדול ביותר באשדוד !

בין היתר, יינתנו במרפאות טיפול רפואי מתקדם לילדים, הכולל: מעקב גדילה, מניעת השמנה ולחץ דם.

בריאות טובה לילדים באשדוד: לאחר חודשים רבים של הכנות נפתחו השבוע בהתרגשות רבה במרכז הרפואי החדש באזור סיטי אשדוד מרפאת משפחה וילדים עם שישה חדרי רופאים ועמדה ממוחשבת להזמנת תורים וטפסי 17, בניהולה של ד"ר סופיה גרמן, ובית מרקחת עם שש עמדות, הגדול ביותר באזור אשדוד, בניהולה של גב' פטי זוהר. השירות בבית המרקחת התרחב וכולל גם שירות חדש של ניפוק תרופות למטופלות שעוברות טיפולי פוריות תוך הדרכה אישית של הרוקחת, ובהמשך יינתנו גם תרופות להזרקה באשפוז יום.

מרפאת המשפחה והילדים, שנפתחת בכל בוקר בשעה שבע ע"י צוות האחיות, כוללת שישה חדרי רופאים, שלושה חדרי אחיות ומתחם רחב לקבלת קהל. הצוות הרפואי הנרחב כולל שישה רופאים, שתי אחיות ושלוש מזכירות. ד"ר סופיה גרמן אומרת כי המרפאה החדשה והמטופחת מאפשרת לרופאים לבדוק את המטופלים בצורה מכובדת ורגועה בשל החדרים הגדולים והתנאים הנוחים לבדיקה. "אנחנו נקפיד לבצע את כל השירותים והטיפולים שיסייעו לילדים ולמבוגרים המטופלים במרפאתנו החדשה, כולל מעקב אחרי חולי סכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם, מעקב סכרת ויתר לחץ דם", היא מפרטת. בנוסף, הותקנה עמדה ממוחשבת המאפשרת הזמנת תורים, בקשות מהמרפאה, הדפסת תוצאות בדיקה ובקשות לטופס 17. ד"ר גרמן מוסיפה כי הבניין החדש בו ממוקמת המרפאה כולל גם רופאים יועצים, רנטגן, פיזיותרפיה, התפתחות הילד, בריאות האישה ובקרוב אשפוז יום.

עדי רויבסקי (27, בתמונה), תושבת אשדוד, היתה מטופלת של ד"ר גרמן לאורך כל ילדותה, בירכה את ד"ר גרמן וצוות המרפאה לרגל כניסתם למרפאה החדשה ואמרה שהיא מרגישה בבית בזכות מסירות ומקצועיות של הצוות ובראשו ד"ר גרמן, וכל זאת במרפאה חדשה ומאובזרת היטב.

בית המרקחת החדשני והגדול ביותר באזור אשדוד מכיל 6 עמדות וצוות הרוקחות מעניק שירות לכלל המטופלים במרכז הרפואי החדש, כולל במכונים עור, עיניים, אף אוזן וגרון, נשים וגסטרו. בבית המרקחת ינופקו תרופות גם למטופלות שעוברות טיפולי פוריות לאחר שרק סופר פארם סיטי וסניף אשדוד א' היו מחזיקים תרופות אלו. בית המרקחת כולל גם תוספי תזונה, מוצרי דרמו קוסמטיקה ואורתודנטיה שעלותם משמעותית מופחתת מהעלות שלהם בפארמים השונים.

פטי זוהר, רוקחת אחראית בבית המרקחת החדש, אומרת כי הדגש בבית המרקחת החדש הוא על מקצועיות ורמת שירות גבוהה. "כל מטופל שמקבל שירות בדלפק זוכה להדרכה של רוקחת לגבי התרופות שמנופקות לו בהתבסס על אבחנות ומדדים אישיים תוך הסבר על התרופה והדרכה על השימוש בה. אנחנו כאן כדי להעניק את השירות הטוב ביותר !".

ד"ר סופיה גרמן, מנהלת מרפאת אשדוד סיטי כללית, מעניקה עצות להורים בחופש הגדול:

1.​חשיפה זהירה ואחראית לשמש, כולל שתיה מרובה ושימוש בקרמים מסנני קרינה
2.​תעסוקה מסודרת לילדים ונוער, כולל קייטנות ,עבודה בהתנדבות ,השתתפות בקורס קיץ
3.​הסברה סביב הנזקים העצומים בשתיית אלכוהול בקרב בני נוער
4.​שמירה על התנהגות הולמת ליד המים בים ובבריכה
5.​במידה וילד משלשל, מעלה חום או מרגיש לא טוב יש להימנע מכניסה לבריכה או לים
6. רכיבה על אופניים, גלגליות או סקייט בורד רק בפארקים או בשבילים המיועדים לכך

קרדיט צילום וקטע וידאו: אופיר לוי, כללית מרכז.

אולי תתעניין ב...

תאונה נוספת על הרצל: "אין יום בלי תאונה בכביש הזה. פשוט סכנת חיים"

תאונה נוספת כעת בכביש שדרת הרצל באשדוד, צומת הנשיא. שוחחנו עם תושב, אשר מתגורר בסמוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים