כיצד הפך ניתוח להגדלת חזה לכל כך פופולרי?

פגשנו לריאיון מקיף את ד"ר אבנר בן שושן מומחה לכירורגיה פלסטית ומיקרו כירורגיה חבר באגודה הישראלית  לכירורגיה פלסטית והגדלת חזה . שאלנו אותו בשבילכן, המתעניינות, את כל השאלות המעניינות בתחום.

בשנות השבעים, נשים בעלות חזה שטוח שישמשו כדוגמניות לגדולי מעצבי האופנה בעולם, כיום הן כבר לא באופנה. היום, בישראל, יש מוניטין רב לחזה שופע. ישראל היא אחת הארצות בהן הניתוחים האסתטיים להגדלת חזה הם הנפוצים ביותר  ונשים דורשות חזיות בגודלC  ו D  בלי להניד עפעף…..

ד"ר אבנר בן שושן מסביר לנו את עניין הגדלת חזה ופורש לפנינו את עמדתו  המקצועית והאסתטית , המוערכת כל כך על ידי  המטופלות.

 

הוספת שתל לשדיים על מנת להגדיל אותם היא אמצעי השגור  ביותר עד כי הוא נהפך לניתוח שבשגרה. על אף הניסיון המצטבר והטכניקות המתקדמות. ניתוח כזה דורש חקירה מוקדמת ולימוד מעמיק ומדוקדק של כל מקרה אצל כל מטופלת . ואכן מדובר בניתוח המותאם לחלוטין לאישיות המנותחת. ובבדיקה הראשונה אני מברר את הרצונות המדויקים של הפציינטית  והמאפיינים האנטומים שלה.

נתונים רבים צריכים להילקח בחשבון על מנת לקבל תוצאה משביעת רצון לחלוטין.

ד"ר אבנר בן שושן מציע ללקוחותיו גודל חזה מותאם למבנה גוף וטכניקת הוספת השתלים שתבטיח מראה טבעי ומימדים מותאמים למראה הכללי של הגוף. כדי להגיע לתוצאה זאת, כל הנתונים המורפולוגיים נלקחים בחשבון: משקל,מימדי הגוף,רוחב הכתפיים, הזדקרות ועומק השדיים . כל זה יאפשר לקבוע במדויק את הגודל,הצורה והמיקום של השתלים. החתך  מתבצע בכפל השד אך יכול להיות ממוקם סביב לפטמה. בדיקה ידנית וצילומים ישלימו את הבדיקה הראשונה .

הניתוח אורך כשעה וחצי ואינו דורש אלה אשפוז  של כשמונה שעות  ד"ר אבנר בן שושן מבצע את הניתוח בבי"ח מדיקל רמת אביב אשר נחשב לבי"ח המוביל בארץ בתחום של כירורגיה פלסטית .

שאלנו את ד"ר אבנר בן שושן מספר שאלות שיעניינו אתכן:

אלו בדיקות יש לבצע לפני הניתוח?  .

יש לבצע בדיקות דם ומעל גיל 40 יש לבצע צילום ממוגרפיה ו א.ק.ג. בדיקות אלה מהוות אידקציה  רפואית לביצוע הניתוח. בפגישת הייעוץ הלקוחה מקבלת  חומר כתוב אודות הליך הניתוח והסיכונים האפשריים.

מהן ההכנות הנדרשות לפני הניתוח?

על המנותחת , כמו לפני כל ניתוח , להיות בצום של שמונה שעות .להימנע מעישון ושתית אלכוהול  לפחות שבוע לפני מועד  הניתוח.  ביום הניתוח אני מצייר על עורה סימני איתור שונים ומיקומם העתידי של השתלים ואני מצלם תמונות שיהוו חל מהתיק הרפואי.

באיזה סוג הרדמה משתמשים בסוג ניתוח כזה?

לנוחיות וביטחונה של המטופלת דרושה הרדמה כללית המבוצעת ע"י  רופא מרדים .

לאחר הניתוח , מה עלינו לעשות  כהמשך טיפול?

בסוג זה של ניתוח, יש צורך בהשגחה רפואית של מספר שעות . זה ניתוח שיכול לכאוב  בעיקר בלילה שלאחר הניתוח. הכאב ילך ויפחת  במשך כשבוע ימים. ניתן להתגבר על הכאב בעזרת תרופות משככות כאבים. בניתוח זה אני משתמש בחוטים הנמסים מאליהם ..

אני ממליץ על ביקורת  ומעקב לאחר הניתוח בהתאם לצורך. ההחלמה לאחר הניתוח היא אינדיבידואלית לכל אחת.

כיצד מגיבות הנשים  בתום תקופת ההחלמה?

התגובות שאני מקבל מאוד מרגשות ומשמחות אותי  הנשים מספרות על תחושה מצוינות בנוגע לדימוי הגופני שלן. ואף לביטחון העצמי שלהן באופן כללי.

ניתן לתאם פגישת יעוץ עם ד"ר אבנר בן שושן בנוגע לכל  הניתוחים הפלטים והזרקות למילוי קמטים .

 

בקליניקה : מגדלי K קומה ג' חדר 310 טלפון 054 – 5636426  ג'נט לוגסי מנהלת המרפאות.

מחירים מיוחדים לחברי קופ"ח מאוחדת  סי ולחברי קופת חולים לאומית.

אולי תתעניין ב...

משחקי הכס של גבי כנפו- האם החלה עריפת ראשים בלשכת ראש העיר?

גורמים בכירים בעיריית אשדוד מסרו למערכת ׳אשדוד היום׳ מידע, לפיו קיימת אווירה עכורה מאוד בלשכת …

שינוי גודל גופנים