יש תקווה: אלון חסן מונה לתפקיד יו"ר ארגון עובדי הנמלים והדרום מטעם ההסתדרות הלאומית

אלון חסן, מנהיג העובדים המיתולוגי בנמל אשדוד, ינהיג כ-25,000 עובדים בתפקיד יו"ר ארגון עובדי הנמלים והדרום מטעם ההסתדרות הלאומית

את התפקיד, ימלא חסן בהתנדבות מלאה וללא שכר וכלשונו בהודעה שהעביר לחבריו: "חשוב שתדעו, שאת התפקיד הזה אני עושה בהתנדבות מלאה. אני לא מתכוון לקחת אגורה אחת. כל הכוונה היא, שאוכל להיות חלק מהמו"מ של עובדי הנמל וכמובן גם לחזק את העובדים באזור הדרום, שישנו כיוון. בהצלחה לנו".

אלון חסן מונה לתפקיד יו"ר ארגון עובדי הנמלים והדרום בהסתדרות הלאומית. במסגרת תפקידו, יהיה חסן אמון על 25,000 חברים, מלבד הובלת התהליך בנמל אשדוד. תפקיד זה הינו מקביל לזה של אבי אדרי בהסתדרות הכללית.

האם מינויו של אלון חסן יוביל עובדים מאוגדים מחברות ורשויות בדרום לעבור לקבל ייצוג בהסתדרות הלאומית? שהרי חסן ידוע ביכולותיו להשיג הישגים משמעותיים בעבור העובדים שייצג עד היום.

בהתאם לדבריו של חסן, מינויו הוא על רקע המשא ומתן על הרפורמה בנמל אשדוד, שמתנהל בהוראת בית הדין הארצי לעבודה כבר חודשיים, ללא תוצאות משמעותיות. החזרה של חסן בעמדה משמעותית לשלוחן המשא ומתן של נמל אשדוד, עשויה להוביל להישגים משמעותיים לעובדי נמל אשדוד, עם פתיחתו של נמל מתחרה חדש.

אלון חסן תפקד במשך שנים כיו"ר ועד עובדי הציוד המכני – הוועד הגדול ביותר ובעל השפעה החזקה ביותר בנמל אשדוד. לאחר זיכויו המלא של חסן עליו הכריז בית המשפט המחוזי בבאר שבע יום לפני חג פסח, ניסה חסן לשוב לנמל. אולם הוא לא הורשה להיכנס לנמל על ידי ההנהלה בטענה, כי יש להמתין לקבלת פסק דין חלוט בעניינו.

אולי תתעניין ב...

שקעי חשמל חשופים, זוהמה בשירותים וברזיה מטפטפת| מקיף ו׳ תמונת מצב

שקעי חשמל שבורים, זוהמה בשירותים ,ברזית מים מטפטפת במסדרון ,תקרה מתקלפת והכל בחלק מכיתות הלימוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים