יעקב שטרית תומך בכצנלסון לראשות העיר ומכניס ללחץ את המערכת הפוליטית

יעקב שטרית, יו"ר סניף הליכוד באשדוד לשעבר, איש של עשייה ציבורית ופוליטית ענפה, העניק את תמיכתו המשמעותית לשמעון כצנלסון, המועמד לראשות העיר

מזה מספר חודשים, שיעקב שטרית הביע את תמיכתו הפומבית הנרחבת בשמעון כצנלסון,המועמד לראשות העיר. מאז ועד היום, הוביל שטרית מספר כנסים משמעותיים, המביעים תמיכה בכצנלסון גם למועצת העיר וגם לראשות העיר. הדבר משמעותי ביותר בעבור כצנלסון, שכן הוא מוביל מאוד בקרב אוכלוסיית העולים החדשים ואילו שטרית, מצליח לקרב אליו אוכלוסייה של וותיקים ודתיים.

שטרית מאמין מאוד בכצנלסון ובטוח, שהעיר זקוקה לשינוי גדול בהנהגת העיר.  תמיכתו של שטרית בכצנלסון כלל איננה ברורה מאליה ושטרית זוכה להערכה גדולה מכצנלסון על כך.

השבוע, הגיע שר הביטחון מר אביגדור ליברמן, להביע את תמיכתו בכצנלסון, במטה המרכזי בסיטי. כצנלסון הציג את שטרית בפני ליברמן, אשר זכר אותו לטובה מפעילותו לפני שנים. לאחרונה, הקים שטרית מטה בחירות נוסף לכצנלסון ברובע א' (בקומת הקרקע בבניין פאן-לון) והוא מנהל ומתפעל אותו מדי יום, בליווי צוות פעילים חדורי מוטיבציה.

שטרית זכור לכולנו ממערכות בחירות קודמות , כאיש בעל יכולות וידוע, כי כמעט כל המתמודדים לראשות העיר ובוודאי למועצה, חיזרו אחר תמיכתו של האיש. כנראה בצדק. מי שזכה בתמיכתו הוא כצנלסון, אשר מסתמן כמועמד של רבים לראשות העיר וכבעל יכולות אלקטורליות ובוודאי אישיות, לרשת את כסא ראש העיר כבר בעוד חודשיים.

 

 

אולי תתעניין ב...

בבית ספר ״אחדות״ החליטו לפעול ביצירתיות ראויה לשבח

בבית ספר ״אחדות״ ברובע ב׳ החליטו לשפר את פני חצר בית הספר במינימום עלות ורק …

שינוי גודל גופנים