הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

יו״ר תזמורת האופרה עו״ד נעים שומר נפרד מאינג׳ צבי צילקר

עו״ד נעים שומר, מי שהיה חבר מועצה וסגן ראש העיר וכיום מכהן כיו״ר תזמורת האופרה, נפרד עם מילים מחבקות ומעריכות מראש העיר לשעבר אינג׳ צבי צילקר ז״ל

עו״ד נעים שומר מכהן כיום כיו״ר תזמורת האופנה והצליח להוביל אותה להישגים משמעותיים, המעניקים כבוד גדול לעיר אשדוד.

עו״ד שומר כיהן כחבר מועצה בשלוש קדנציות: הראשונה כשצבי צילקר ז״ל היה ראש העיר, השניה כשאריה אזולאי היה ראש העיר והוא היה סגן ראש העיר והשלישית, כשד״ר יחיאל לסרי היה ראש העיר בקדנציה השניה שלו.
עו״ד שומר הכיר והוקיר מאוד את פועלו של צילקר ז״ל ונפרד ממנו, באלו המילים:

״דברי ברכה והספד לזכרו של צבי צילקר ז״ל: אנו תושבי אשדוד, וחברי תזמורת האופרה הקאמרית של העיר, נפרדים היום מראש עירנו הדגול, צבי צילקר, אשר היה אבן יסוד הכי חשובה ומשמעותית בבנייתה של אשדוד. מעבר להיותו של צבי המנהיג המיתולוגי של עירנו האהובה, אשר בנה ועיצב את בניינה של אשדוד, כמעט בכל תחום במשך כארבעה עשורים, צבי היה ונשאר בן אדם צנוע, לא מתנשא, איש פתוח וחבר של כל תושב. מקובל ואהוד, לבו ודלת משרדו היו פתוחים לכל תושב. הוא היה מעורה ומקובל, תוך כדי הפגנת מנהיגות פתוחה, מקבלת ומעשית בתרבות ויישום יומיומי של חזונו. תוצאות חזונו הם אלה, שהעיר אשדוד בנויה לתלפיות, עיר מתוכננת המהווה מודל של עיר חדשה ומודרנית, בה חיים עולים מ-99 גלויות אשר נקלטו בעיר ולמחרת, היה עליהם לקלוט את אחיהם שזה עתה הגיעו לעיר. לכן, אין באשדוד מתח עדתי. ההישגים הללו היום הם תוצאה ופרי אישיותו ומנהיגותו המיוחדים של צבי. אני, כמו רבים אחרים בעיר, אהבתי והערכתי מאוד את צבי. אשדוד, רחובותיה ומוסדותיה היום גלעד חי ותוסס לזכרו של האיש הדגול והצנוע הזה. על כן, לי אין ספק, שזכרו של צבי, יהיה קיים וברוך. עו״ד נעים שומר״.

עו״ד נעים שומר נפרד מצילקר

אולי תתעניין ב...

פרופ׳ אש בביקור באסותא: תומך בהגדלת בית החולים

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש בביקור בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד: "בית החולים במתכונתו הנוכחית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.